Wystartowała LVBET.TV

betfan-bonus-na-start

Legalny bukmacher wirtualny LVBET bez ustanku szlifuje swoją ofertę bukmacherską – dzisiaj o live streaming meczy sportowych.

Odpalenie nowej strony www (przypominam funkcjonuje pod adresem www.lvbet.pl) dało sekwencję perspektywy zarazem dla nas, jak i dla użytkowników.
Ciągle staramy się korzystać z powierzchni do włączania wszelakich nowości a także ulepszeń, przykładem były ostatnio dodane zakładki esportowe w wersji na telefon.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

LVBET włącza spotkania live

Wprawdzie esport od jakiegoś okresu to znacząca z osi postępu LVBET, to nie ogniskujemy się jedynie na sportach elektronicznych, a wychodzimy naprzeciw pomysłom też owych grających, jacy wolą zwykłe dziedziny. Specjalnie dla tych użytkowników pojawiła się dodatkowa nowiutka funkcjonalność – streaming wydarzeń sportowych.

Dołożenie streamingu wydarzeń sportowych to nowy krok w zakresie praktycznie jak największego otwarcia się na polskich użytkowników.
Na dziś rozwijamy naszą działalność, wyruszamy naprzeciw trendom tudzież wdrażamy ciekawostki techniczne możliwości dostarczane przez innowacyjne media, w ten sposób by LVBET.PL bezustannie intensyfikował swoją działalność na rynku zakładów wzajemnych w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Do dziś dnia streamy (bowiem właściwie zwykle określana jest możliwość oglądania spotkań na żywo) z najważniejszych wydarzeń jakie można typować stosowane były tylko w wypadku esportu. W tym momencie to się zmieni.

Z tego powodu chcemy uatrakcyjnić polskim typerom czas spędzony na stronie LVBET.PL. Dzięki temu będą zdołali w trakcie obserwować każde mniejsze zdarzenia sportowe osiągalne w naszej propozycji bukmacherskiej.
Wśród nich obejrzymy mecze m.in. tenisa stołowego, tenisa ziemnego, czy e-piłki nożnej. W przyszłości propozycja streamingowa będzie zwiększana o kolejne pojedynki czy dyscypliny.