Wpłata do bukmachera – ile na początek wpłacić?

betfan-bonus-na-start

Przystępując do zakładów bukmacherskich każdy z nas ma inny budżet, którym może dysponować podczas obstawiania meczów. Będąc graczem początkującym szukamy bukmachera, który na starcie oferuje nam darmowe pieniądze w postaci freebeta.

Te jednak w większości przypadków szybko się kończą, tym bardziej jeśli faktycznie dopiero zaczynamy. Trzeba równocześnie zwrócić uwagę, że tacy bukmacherzy jak Fortuna.pl czy STS.pl oferują nam jedynie 10 – 20 złotych. Nie są to zatem duże kwoty.

Nie dziwi także fakt, że po stracie tych pieniędzy zastanawiamy się czy wpłacić pieniądze.

Wpłacamy do bukmachera – pierwszy depozyt

Czy warto dalej kontynuować pomimo porażek? Tak. Jaka jest minimalna wpłata na konto bukmachera?

Wszystko zależne jest oczywiście od firmy bukmacherskiej, u której obstawiamy. Prawda jest jednak taka, że możemy wpłacić na konto nawet 1 złotówkę. Co prawda nic nam to nie da, ponieważ minimalna stawka za kupon wynosi zazwyczaj 2 złote. Jakby jednak nie było chodzi tu o wskazanie, że bukmacherzy nie narzucają nam zbyt wysokich minimalnych kwot do wpłaty.

To oczywiście bardzo dobra wiadomość dla początkujących graczy.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Poza tym należy zwrócić uwagę poprzez jaką metodę chcemy wpłacić pieniądze. Najczęściej w kontekście legalnych bukmacherów mówi się oczywiście o przelewach bankowych. Co prawda pomijane są te tradycyjne, gdyż na pieniądze czekalibyśmy nawet kilka dni.

Mówimy tutaj raczej o ekspresowych przelewach, dzięki którym pieniądze mamy od razu na koncie u bukmachera. Tu najczęściej ten próg minimalnej wpłaty faktycznie nie jest wysoki. Nieco inaczej może wyglądać już wpłata poprzez inne metody. Mimo wszystko rzadko zdarza się, by te minimalne wpłaty na konto u bukmachera wynosiły więcej niżeli 10-20 złotych.

Grając jednak na poważnie mało który gracz wpłaca tak niską sumę. Biorąc pod uwagę, że minimalna kwota za kupon wynosi 2 złote należałoby wpłacić na konto 100-200 złotych, by mówić o rozsądnym stawkowaniu.

Tym bardziej poleca się wpłacać więcej szczególnie jeśli jest to nasz pierwszy depozyt, by móc ubiegać się o wyższy bonus powitalny dla nowych graczy.