Totolotek online – jak dostać bonus bez wpłacania pieniędzy

betfan-bonus-na-start

Rejestrując się na www.totolotek.pl nie często sprawdzamy o nim opinie czy ofertę powitalną czyli bonusy (np. bez wpłacania pieniędzy). Bazujemy głównie na tym, że firma ta ma długi staż i wiele osób właśnie dlatego zamierza tam obstawiać.

Oferta Totolotka może nas jednak nieco zbić z tropu. Gracze bowiem zaraz po Fortunie i STS-ie najchętniej grają właśnie tutaj.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Myślimy, że oferta tego legalnego bukmachera jest zatem dosyć szeroka. Jak jest naprawdę? Zacznijmy może od oferty przedmeczowej. Tutaj gracze punktują ją wyżej niżeli na żywo. Znajdziemy o wiele więcej propozycji.

 

Oferta Totolotka

Znajdziemy tu głównie najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Piłka nożna absolutnie zajmuje tutaj pierwsze miejsce. Znajdziemy wiele spotkań, a także przydatnych informacji, przy niektórych spotkaniach.

W kwestii dyscyplin sportowych nie liczmy na szeroką ofertę. Oprócz tych najpopularniejszych znajdziemy także modny ostatnimi czasy e-Sport.

Poza tym nie zachwyci nas tu właściwie praktycznie nic więcej. Oferta na żywo jest jeszcze gorzej oceniana – tutaj absolutnie nie ma jak konkurować z najlepszymi na rynku, czyli Fortuna czy STS-em. Spotkań jest o wiele mniej. Nawet z piłki nożnej.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Dlaczego zatem Totolotek.pl jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów?

Z pewnością na ten fakt zasługuje jego staż na naszym rynku. Poza tym należy tu wspomnieć o czymś jeszcze – kursach i promocjach bez wpłaty własnej. To właśnie dzięki nim opłaca nam się grać właśnie tutaj. W wyznaczone dni możemy liczyć na obstawianie bez podatku. Ta promocja może nas absolutnie skusić, by typować właśnie tutaj.

Poza tym wszystkim oferta Totolotka z pewnością nie zrobi na nas większego wrażenia. Jeśli nasza gra opiera się głównie na typowaniu na żywo raczej nie zagrzejemy tutaj miejsca na długo. Nawet jeśli będzie to tak popularna piłka nożna. Z pewnością jednak polecamy ją osobom, które lubią grać akumulatory i obstawianie przedmeczowe. Tutaj znajdą one dość szeroką ofertę.

 

Bonusy w Totolotku

Dodatkowo promocje sprawia, że będziemy mogli liczyć na większe wygrane dzięki braku podatku. Będąc zupełnie niezdecydowanym na to co mamy zagrać możemy skorzystać z ciekawej opcji jaką jest wybór przez samego bukmachera kuponu jakiego mamy zagrać.

Możemy wybrać za ile chcemy zagrać, ile chcemy wygrać lub ile zdarzeń ma być na kuponie jeśli nie mamy zupełnie na niego pomysłu. Szybko otrzymamy gotowy kupon do zagrania według wcześniej ustalonych wytycznych.

Oczywiście nikt nie daje nam gwarancji wygranej. Pokazuje to jednak jak wiele Totolotek wprowadza ciekawych rozwiązań, by pokazać się z zupełnie innej strony niżeli konkurencja. Samą ofertę oceniamy zatem bardzo przeciętnie. Oferta na żywo po prostu jest, aby była.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Jeśli chodzi o przedmeczowe spotkania to jest ich już o wiele więcej. Gdyby nie fakt, że Totolotek wprowadza wiele ciekawych promocji, a w tym głównie obstawianie bez podatku ocena byłaby z pewnością jeszcze niższa. Widać, że bukmacher nie rezygnuje ze zmian. A świadczy o tym chociażby dodatnie do metod płatności Skrilla, który jest tak bardzo lubiany przez graczy.

Mamy zatem nadzieję, że również niedługo będziemy mogli cieszyć się z szerszej oferty.