Super Game w Superbet – nowe promocje

betfan-bonus-na-start

Obstawianie Ekstraklasy może dać solidny przychód – o ile wiemy jak obstawiać te mecze u buka. Poza tym niekiedy legalni bukmacherzy internetowi wrzucają na swoje strony darmowe zakłady na pojedynki Ekstraklasy, przez co możemy ekstra zarobić na obstawianiu Ekstraklasy piłkarskiej.

I tak dokładnie jest w tym momencie – za sprawą oferty na www.superbet.pl

Zważywszy na start Ekstraklasy tenże legalny bukmacher on-line ruszył z nowiutką kampanią dla nowo rejestrujących się graczy zakładów bukmacherskich (przewidują robić tego rodzaju akcje promocyjne co siedem dni).
A my typujący mecze jedynie na tej akcji bonusowej skorzystamy.

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Oferta na Ekstraklasę

Dodatkowo prócz bonusu powitalnego dowolny z nowo rejestrujących się użytkowników, jaki zarejestruje się między 29.01 a 31.01 otrzyma dodatkowy dodatek.

Ważne! Omawiana oferta prawdopodobnie będzie co jakiś okres prolongowana.

Podstawowe reguły bonusu Superbet

1) Jeśli ktoś przeleje minimum 50 zł plus zagra 50 zł na Ekstraklasę (pieniądze z przelewu) to zdobędzie oprócz oferty na start, dodatek w kwocie 50 zł,

2)Jeśli ktoś przeleje min 100 zł plus zagra za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z przelewu) to zdobędzie oprócz oferty na start, dodatek w kwocie 100 zł.

3) Jeśli ktoś przeleje min 150 zł plus zagra za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z przelewu) to zdobędzie oprócz oferty na start, dodatek w kwocie 150 zł.

Szczegóły tej promocji znajdziecie na https://superbet.pl/Powrot_Ekstraklasy

Do tego wystartowali oni dodatkowo z nowiuteńką pulą Super Game. Całkowita pula do zdobycia to 100 000 pln więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje