Promocje na MŚ 2022 – Wyzwanie Fortuny

betfan-bonus-na-start

Kiedy patrzysz na listę meczów Mistrzostw Świata i masz świadomość, że jeszcze na długo przed zaczęciem Mundialu jesteś w stanie założyć która ekipa wyjdzie z grupy, która ekipa rozegra mecz w ćwierćfinale, a która ekipa osiągnie puchar świata w piłce nożnej?

Przekonaj się czy porządny z Ciebie obstawiający i przystąp do walki o 1 000 000 ZŁOTYCH za stosowne wytypowanie przebiegu Mistrzostw Świata 2022. Wzmiankowana kwota zostanie rozdysponowana proporcjonalnie przez ilość wszelkich klientów, którzy należycie zakreślili każde etapy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, sumarycznie z finalnym rezultatem pojedynku finałowego.

Prócz tego, w ramach turnieju „Wyzwanie Fortuny, zostanie zrealizowany zestawienie użytkowników, w którym typujący posiadają okazję pozyskać wygraną w formie Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, jakich pula ma wartość powyżej 100 000 PLN. 50 klientów z najwyższą liczbą punktów uzyska nagrodę. Wysokość nagrody będzie zależała, od miejsca, które koniec końców zajmie grający.

Warunki konkursu Wyzwanie Fortuny:

Data: 10.11 – 20.11.2022 (do g. 17:00)

W ciągu dostępności turnieju powinno się posiadać konto i zalogować się na na stronie www.efortuna.pl, alternatywnie poprzez aplikację mobile plus wypełnić „drabinkę” meczową dotycząca pojedynczych poziomów w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022 (niżej wypatrzysz szczegółową wskazówkę, jakim sposobem stopniowo prawidłowo wysłać akces ze autorską drabinką).

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Gratyfikację zasadniczą w Quizie to pula 1 000 000 PLN wydzielona proporcjonalnie do ilości wszelkich klientów, którzy odpowiednio obstawili każde etapy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022, w pełni z finalnym rezultatem pojedynku w finale Mundialu 2022.

Możliwość typowania on-line turnieju będzie otwarta, jak zalogujesz się na swoje konto typującego na www.efortuna.pl.

Quiz jest bezpłatny to znaczy że nie wymaga wpłaty ani skreślać kuponu.

Ważka informacja! Zastanów się dobrze konstrukcję osobistej drabinki. Posiadasz ledwo 1 możliwość.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje