Premier League i freebet

betfan-bonus-na-start

Ekstra freebet u jednego buka na 2023 rok nadchodzi!

Jak poczynać Nowy Rok 2023 to z Premier League oraz freebetem! Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher on line Fuksiarz.pl stworzył promocję dla obstawiajacych Ustrzel Freebet (https://fuksiarz.pl/ustrzel-freebet), w której będzie wolno pozyskać freebety o kwocie zależnej od wielkości bramek strzelonych w nadchodzącej serii meczów Premier League! Oferta z freebet’em wystartuje po 1 stycznia.

Toteż jeśli nie masz konta gracza na stronie www.fuksiarz.pl to już masz powód ażeby je tam założyć.

Wejdź na fuksiarz.pl/promocje
Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Aby wziąć udział w promocji powinno się dotrzeć na podstronę „DOŁĄCZ” na stronie akcji, przetransferować 50 złotych oraz sklecić przedmeczowy zakład AKO z min. 3 zdarzeniami oraz kursem totalnym 3.00 lub wyższym, obejmujący jeno spotkania z zakładów bukmacherskich na Premier League. Zakłady zakwalifikowane do promocji wolno zawierać do 2 stycznia 18:29. Jeżeli zakład będzie odpowiedni, gracz zdobędzie freebet zależny od liczebności bramek strzelonych w 19. kolejce Premier League:

1-15 goli: 20 zł freebet

16-25 goli: 30 zł freebet

26-35 goli: 40 zł freebet

36+ goli: 50 zł freebet

W rzeczonej promocji na www.fuksiarz.pl wolno fundnąć nielimitowaną liczbę kuponików, jednakowoż jedynie początkowy trafiony kuponik spełniający warunki promocji, zostanie wzięty pod uwagę w czasie zasądzania freebetów.

Wejdź na fuksiarz.pl/promocje
Ekskluzywna oferta przy rejestracji