Polski legalny bukmacher – STS

betfan-bonus-na-start

Wydaje się, że jest to pytanie retoryczne to czy warto obstawiać w STS. W końcu jest to jedna z najbardziej znanych firm jeśli chodzi o legalnych bukmacherów. Niestety pomimo tego posiada od swoje wady i zalety. Jedno jest pewne – po zmianie prawa większości graczy głównie myślało nad tym czy wybrać STS czy Fortunę. Z uwagi na fakt, że nie robimy nic złego mają dwa konta zazwyczaj rejestrowaliśmy się i tu i tu.

 

Rejestracja w STS

To czy warto wybrać bukmachera STS zależy od tego czego tak naprawdę oczekujemy. Grając głównie w punktach stacjonarnych z pewnością będziemy zadowoleni, ponieważ posiada on ich na terenie Polski tak dużo, że jeden z nich znajduje się na pewno blisko nas.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Jednak w czasach Internet to właśnie w sieci obstawia najwięcej osób. Możemy czuć się tutaj naprawdę anonimowi. Pytanie brzmi czy warto obstawiać u tego bukmachera online? Powodów „za” jest z pewnością kilka.

Przede wszystkim mamy dziś mały wybór, ponieważ legalnych bukmacherów w Polsce jest dosłownie kilku, a wśród nich właśnie STS. Ma on z pewnością ugruntowaną pozycję z czego skorzystał na samym początku zmiany prawa. Ważne jest jednak to jak traktuje on swoich klientów. A tutaj coraz więcej z nich nie ma pozytywnych opinii. Zakłady bukmacherskie w STS jest coraz trudniej obstawiać, ponieważ często mamy do czynienia z zawieszaniem strony internetowej. I tu naprawdę wielu graczy ubolewa. Jak na ofertę bukmachera legalnego STS ma naprawdę czym się pochwalić.

 

Oferta STS’u + bonus bez depozytu

Mamy do wyboru szeroką ofertę przedmeczową, a do tego możliwość obstawiania na żywo. Typować możemy naprawdę wiele dyscyplin sportowych i samych spotkań. Jednak podczas zawieszania strony, nie mając żadnego dostępu do zakładów jesteśmy uziemieni.

Gracze, którzy czerpią zyski i utrzymują się w zakładów bukmacherskich nie mogą zaakceptować takich sytuacji. Niezależnie jednak od stopnia zaawansowania każdą osobę denerwują zbyt częste przerwy. To sprawia, że po wielkim znakiem zapytania stoi pytanie czy warto tu obstawiać.

Bezwzględnie należy mieć tutaj konto (nie tylko ze względu na bonus bez depozytu w kwocie 20zł). Jako jeden z najlepiej znanych legalnych bukmacherów w Polsce jest bardzo rozwinięty. Jeśli zatem będziemy mieli spotkanie, które chcielibyśmy bardzo obstawić możliwe, że znajdziemy je tylko tutaj. Gdyby nie częste problemy techniczne na stronie internetowej bukmacher STS z pewnością byłby wyżej w rankingach.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

Niestety bardzo ciężko jest na nowo pozyskać straconych graczy. Jeśli dotychczas nie mieliśmy tam konto z pewnością nie skreślajmy definitywnie tego bukmachera. Jak najbardziej warto obstawiać u niego zakłady bukmacherskie.

Mamy jednak nadzieję, że problemy ze stroną www będą już tylko przeszłością.