Polscy bukmacherzy – dziś o TotalBet

betfan-bonus-na-start

Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher online Totalbet to kolejna spółka bukmacherska jaka posiadała koncesję Ministerstwa Finansów na organizowanie online zakładów bukmacherskich.

Dodatki dla nowych typujących na start z tego co wiemy w tym momencie przynależą do najciekawszych w Polsce. Darmowe zakłady bukmacherskie na stronce owego legalnego buka to znaczy (www.totalbet.pl) będą stale uaktualniane. Właśnie tym chce nowy bukmacher wirtualny pozyskać nowych typujących aby naturalnie u niego obstawiali spotkania on line.

Totalbet – opinie

Co należałoby wiedzieć o owym bukmacherze? Licencję dostał 22.03.2018 roku. Działa w Warszawie. Ma na tą chwilę zestaw licencji (on line plus na rozwijanie zakładów stacjonarnych). Założycielem jest jeden z najbogatszych Polaków to jest Zbigniew Benbenek.
Dodatki na start i promocje osiągalne są pod adresem www.totalbet.pl (darmowe zakłady i dodatek za wpłatę oczekują na Ciebie) – pamiętaj bieżąca lista bonusów jest wyłącznie na ich stronie www.

Legalne typowanie zdarzeń u bukmacherów

Aktualnie przez internet można typować spotkania u ośmiu bukmacherów (wliczając w to totalbet.pl). Aby nie popaść w tarapaty z prawem wskazane jest grać na zakładach wyłącznie w etoto.pl, fortuna.pl, sts.pl, totolotek.pl lub lvbet.pl.
Dowolna z tych legalnych spółek bukmacherskich stworzyła dla swych klientów duże promocje co powinno zdopingować nie zdecydowanych graczy do założenia rachunku typującego.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

W dodatku większa część z tych firm ma już obszerną propozycję zakładów sportowych na żywo plus coraz to lepsze aplikacje na smartfony.

Dlatego promujemy grać na zakładach legalnie chociażby na totalbet.pl.