Ofera bukmacherska COMEON

betfan-bonus-na-start

Nowo rejestrujących się bukmacherów w Polsce non stop nam brak co więcej sporo z tych jacy onegdaj istnieli na naszym rynku bukmacherskim w tym momencie nie oferują zakładów wzajemnych dla Polaków. Aczkolwiek stopniowo się to zmienia i parunastu znaczących bukmacherów implikuje o naszą licencję MF i ją … otrzymuje!

Fajnie iż możemy Was poinformować że w dniu 28 czerwca 2018 nowy buk otrzymał koncesję na organizowanie zakładów sportowych w Kraju nad Wisłą. Mówimy o jednostce Cherry Online Polska Sp. z o.o. ze stolicy.

Nowy legalny buk ComeON

Owa spółka bukmacherska wnioskowała o załatwienie koncesji przez wiele ponad 6 miesięcy, realizując wszelkie żądania które mamy w zapisach regulacji o grach hazardowych w necie, zdobyła koncesję z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Większą część udziałów w spółce ma szwedzka Cherry AB, zarejestrowana w 1963 roku, posiadacz takich spółek jak: ComeOn, Cherrycasino tudzież udziałowcem takich spółek jak Yggdrasil, Knock Out AB oraz parunastu innych.

Spółka Cherry AB powiązana jest z biznesem gier online od bardzo dawna. Ta spółka dostarcza rozgrywki online w tym zakłady wzajemne, technologię gier, marketing bazujący na wydajności, robienie gier. Zaprezentowana jednostka zajmuje się klientami na starym kontynencie plus jest notowana na giełdzie.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Subiektywna ocena ComeOn

Konkurencja w branży hazardowej – zakładów sportowych była pożądana! To rozumie się samo przez się! Lecz iż tak dobra firma na rynku europejskim wejdzie do naszego Kraju przed takimi instytucjami jak bet at home czy Expekt to w tym momencie jest totalne zdumienie.
O legalnym bukmacherze (gdyż w taki sposób można napisać) ComeOn posiadam jedynie dobre zdanie. Od momentu jak wniknęli do Polski kilka lat temu, pamiętam iż ich support oraz oferta dla typujących były na świetnym pułapie i pozostaje Nam tylko przypuszczać iż tak będzie w Polsce.

Bonus na start w ComeOn

W sporej ilości państwach Europy, jednak i zapewne w Polsce także będzie dostępny bonus za wpłatę – konwencjonalne 100% za wstępną wpłatę na konto obstawiającego. Więcej niebawem na naszych stronach…

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje