Obstawianie wyborów prezydenckich

betfan-bonus-na-start

Pora wyborów prezydenckich to czas głosowania. Sprawdźmy jak bukmacherzy typują wyniki wyborów na prezydenta RP…

W bieżącym tygodniu rozegra się I runda wyborów prezydenckich. Stąd legalni bukmacherzy on line, a w tym i BETFAN.PL dostarczają sporo zakładów specjalnych związanych z wyborami, jakim z wolna zaczyna żyć obecnie cała Polska.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000zł za wpłatę

 

DUDA kontra TRZASKOWSKI?

Migiem rozpocznijmy od tego, co najistotniejsze. U owego legalnego polskiego buka możecie typować, kto wygra wybory o fotel prezydenta Polski. Póki co pewniakiem u firm bukmacherskich jest na pewno Andrzej Duda, który praktycznie w jakim kolwiek badaniu opini publicznej zajmuje 1 pozycję w rankingach.

Chociaż od okresu Rafał Trzaskowski podmienił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to poparcie dla aspiranta popieranego przez PO w znacznym stopniu wzrosło. Tak dalece, iż w niektórych ekstrapolacjach pokonuje on i obecnego prezydenta. Wprawdzie lekko, lecz jednak.

Znawcy w BETFAN sądzą, iż na 54% pokona przeciwników Duda. Szanse na to iż zwycięży Trzaskowski mierzone są na nieomalże 44%.
Aczkolwiek Szymon Hołownia lub Władysław Kosiniak-Kamysz mogą oczekiwać mniej więcej 10% poparcia, to nie mają realnie najmniejszych sposobności na to, by dotrzeć do II rundy.

Podobnie jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń lub chociażby Stanisław Żółtek. Wprawdzie tenże ostatni pretendent na skutek programu „Menelowe+” zdoła w ocenie bukmacherów on-line finalnie nazbierać jakieś 2 punkty %.

KTO WYGRA w POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTWACH?

Legalnie oferujący zakłady bukmacherzy w Polsce oferują do tego możność obstawiania, jaka będzie frekwencja w I fazie wyborów, jak wielu pretendentów w całości otrzyma choć 10.01% poparcia, a także jakie będą rezultaty wszelkich postaci rywalizujących o funkcję głowy państwa. Nie ulega kwestii, iż nieomalże na pewno będzie II runda. Co istotne, już teraz możecie typować, jaki rezultat osiągną w niej Duda i Trzaskowski, którzy zapewne ewidentnie się w niej pojawią.

Koniec końców: dowolne zakłady, które potrzebowalibyście wyszukać na temat wyborów na głowę państwa odnajdziecie na stronie www.betfan.pl.
Bezspornie jest tak wiele zakładów iż jakikolwiek typer znajdzie coś konkretnego do obstawiania.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje