Obstawianie u bukmachera Betfan

betfan-bonus-na-start

Prawie każdy nowy legalny bukmacher wirtualny w Polsce chce czymś nas grających zaskoczyć jednakże, …
Współcześnie coraz ciężej zaznaczyć się w sektorze legalnie działających lokalnych buków. Nowo utworzone firmy przeganiają się w raz za razem w ciekawszych projektach, zwykle zapominając co jest kwintesencją zakładów.

O tym nie zapomniał legalnie działający polski bukmacher BETFAN, który z wyjątkiem wielu fajnych bonusów bukmacherskich, zdecydował sprezentować Klientom coś, co z trudem odszukać u pozostałych buków – szeroką ofertę w zakładce „Rozrywka”.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000zł za wpłatę

 

Relaks w Betfan

W rubryce „Rozrywka” odszukacie praktycznie wsio, o co da się się założyć. BETFAN „Rozrywkę” podzielił na poszczególne poddziały, gdzie odszukamy: „Politykę”, „Pogodę”, „ShowBiznes”, „Gospodarkę” a także „Dookoła Sportu”.
W pierwszym z wymienionych najciekawiej jest, gdy zbliżają się wybory. Wówczas zakłady bukmacherskie w BETFAN na samą jedynie „Politykę” da się zliczać w setkach. Poczynając od tego, który kandydat będzie nr 1 na konkretnej liście, aż po wyniki poprzez uczestnictwo w dyskusji poszczególnych polityków.

betfan-bonus-na-start

Dużym echem odbił się zakład, jakim pochwalił się Radosław Sikorski. Polityk zdecydował zagrać na to, iż Marszałek Kuchciński będzie usunięty ze swego stanowiska. Sprawa wystąpiła podczas, kiedy sporo się gadało o „aferze samolotowej” Marszałka. Sikorski obstawił w BETFAN za 100 złotych i błyskawicznie pochwalił się swoim kuponem w social mediach.

Co powinno się jeszcze obstawiać w Betfan?

Zazwyczaj ludzie mówią, iż jak nie ma o czym gadać to gada się o pogodzie. Zaś na www.betfan.pl da się swoją „wiedzę” o pogodzie spieniężyć, bo da się się założyć o deszcz, o temperaturę, czy nawet o wiatr! Gdy stopień Wisły niebezpiecznie narastał, legalny polski bukmacher internetowy non stop, co chwilę dopisywał zakłady bukmacherskie w sieci na wysokość polskiej rzeki w konkretnym mieście. Patrząc na to dojrzewam do morału, iż credo „zakładamy się o cokolwiek” w Betfan to nie bezwartościowy frazes.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000zł za wpłatę

 

Nietypowe zakłady bukmacherskie

Analogicznie ciekawe zakłady wzajemne online są w dziale „ShowBiznes”. Abstrahując od schematycznych typów na pewniaków Oscarów tudzież kolejnych renomowanych nagród, BETFAN.PL proponuje zakłady bukmacherskie online np. na to „kto zaśpiewa piosenkę w nowym Bondzie”, „kto zostanie Papieżem po Franciszku”, czy też na to „która jednostka pierwsza wyśle człowieka na Marsa”.
Co więcej co tydzień natrafimy na specjalne typy (nietypowe zakłady bukmacherskie) na to jaka będzie frekwencja na wymienionych produkcjach w kinach.
Kiedy bukmacherzy tegoż polskiego legalnego bukmachera dostaną wieść o tym, iż jakaś celebrytka jest w ciąży, da się natychmiastowo dostrzec zakłady na płeć dziecka. Kiedyś też ogłaszali na swojej stronie do typowania przez internet zakłady na barwę włosów kobiety z okładki legendarnego magazynu „Playboy”.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000zł za wpłatę

 

Zakłady u bukmachera nie tylko na sport

„Wokół sportu” to dział który każdego entuzjasty sportu nadzwyczaj zaintryguje. Tam wyszukamy zakłady na to, kto zostanie kolejnym trenerem klubu „x”, względnie do jakiego klubu pójdzie zawodnik „y” w kolejnym sezonie. Bliźniaczo sytuacja się ma, jeżeli chodzi o ilość bramek.
Najciekawszym zakładem z uprzednich było to „czy ktoś wbiegnie na boisko w ciągu ubiegłego finału ligi mistrzów UEFA”. Jak wiecie, wówczas na murawie pojawiła się popularna modelka z Instragrama a BETFAN wypłacał duże kwoty swoim Klientom, którzy zaryzykowali no i postawili na to kasę.

Pragniecie dowiedzieć się sporo więcej o propozycji tegoż wirtualnego polskiego nowego bukmachera? To polecamy zajrzeć na www.betfan.pl – tam wyszukacie wszystko o czym pisaliśmy, a nawet i więcej…

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000zł za wpłatę