Obstawianie na żywo czy przed meczem? Co wybrać?

betfan-bonus-na-start

Obstawianie meczów na żywo, a przedmeczowo znacząco się od siebie różni. Początkujący gracze najczęściej rezygnują z typowania LIVE, ponieważ obawiają się podejmowania zbyt szybko reakcji.

Faktem jest, że osoby, które obstawiają na żywo głównie bazują tylko na swoim doświadczeniu i obserwacji meczu.

 

Czy da się tak wygrywać u bukmachera?

Tak. Obserwując mecz na żywo doskonale widzimy w jakiej formie są dani zawodnicy i co dzieje się aktualnie podczas spotkania. To niekiedy o wiele więcej niżeli wcześniejsza analiza. I tak właśnie postępują gracze obstawiający na żywo.

Zupełnie nie przejmują się wcześniejszą analizą. Co więcej – często nie wiedzą kto gra i w jakiej jest do końca formie. Głównie bazują na obserwacji meczu. W tym przypadku dochodzi często obserwacja giełdy czy spadek kursów u azjatyckich bukmacherów. Zatem możemy to zaliczyć do zalet typowania na żywo. Nie musimy spędzać tak dużo czasu przeglądając ostatnie pojedynki zawodników czy drużyn. Wystarczy, że zalogujemy się u naszego internetowego bukmachera i zaczniemy przeglądać ofertę na żywo.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

W tym wszystkim należy jeszcze wspomnieć o doświadczeniu. Osoby, które typują od lat doskonale przewidują to co może się wydarzyć w danym meczu. Jeśli kiedykolwiek korzystaliśmy z darmowych typów to z pewnością spotkaliśmy się z takim stwierdzeniem jak „obstawianie na czute”.

Tak właśnie typują gracze, którzy mają za sobą już niejeden sezon i doskonale czują to co dzieje się w danym spotkaniu.

 

Jak obstawiać by wygrywać…

Porównując obstawianie na żywo czy przedmeczowo warto również dodać, że jeśli wybieramy ten pierwszy sposób to często możemy trafić na o wiele wyższe kursy. Jak? Powiedzmy, że chcemy obstawić gol w pierwszej połowie meczu.

Obstawiając przedmeczowo łapiemy niższe kursy. Obserwując mecz na żywo kurs z każdą minutą rośnie. I to właśnie dzięki temu wystarczy nam jeden kupon niżeli kilka o mniejszym kursie. A tak może już wyglądać obstawianie przedmeczowe. Początkujący gracze często bez analizy dodają do kuponu wydarzenia o niższym kursie myśląc, że spokojnie mogą liczyć na wygraną. Doświadczeni gracze stawiają często kupony o wysokich kursach, gdzie znajdują się np. łamaki. Mają również swoje strategie, w których starają się wybierać maksymalnie 3-4 zdarzenia, by całkowity kurs wyniósł co najmniej 2,00-5,00. Warto jednak zaznaczyć, że te poparte są wcześniejszą analizą.

Co jest lepsze?

Tak naprawdę wszystko zależy od nas indywidualnie. Obserwując mecz na żywo co prawda mamy okazję wyłapania wyższych kursów. Wielu graczy nie wytrzymuje jednak emocjonalnie i przez to traci wiele swojej gotówki.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Obstawianie przedmeczowe pozwala nam na spokojnie przemyśleć swój wybór i bez presji czasy spokojnie postawić kupon. Nie szkodzi samemu na sobie wypróbować jednej i drugiej metody. Dzięki temu będziemy bogatsi o nowe doświadczenia i wybierzmy dla siebie możliwie najlepszą opcję. Każda z nich ma swoje wady i zalety. Stąd też nie warto słuchać innych, którzy narzucają nam swoje wybory.

Warto samemu sprawdzić, gdzie czujemy się lepiej i tym samym więcej zarabiamy.