Nowe zakłady bukmacherskie w Polsce

betfan-bonus-na-start

Dziś zaczęła działać nowa edycja witryny do typowania zdarzeń www.pzbuk.pl, jaka jest pierwszym krokiem nowej fazy rozwoju na polskim rynku niniejszego legalnego bukmachera online.

Dodając modyfikacje inspirowali się między innymi typujących ocenami oraz recenzjami. Posiadamy nadzieję, że kolejna warstwa wizualna spodoba się Wam a uproszczona nawigacja uczyni, że będziecie entuzjastycznie obstawiali pojedynki sportowe właśnie na www.pzbuk.pl

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

Szczypta wiadomości o PZBUK

To w rzeczywistości nowiutki bukmacher działający w sieci w Kraju bo zaczął działać dopiero w 2018 roku. Jego propozycja w tej chwili jest niesłychanie mizerna jakkolwiek nieustannie modyfikowana – w skutek tego posiadamy nadzieję że w nie długim okresie dorówna do średniej wśród buków w Polsce.
Obstawiający w szczególności zwrócą atencję na niesłychanie łatwą stronę do typowania meczów w necie – dlatego obstawianie jest bezproblemowe i przyjemne.
Oprócz tego dochodzi niesłychanie natychmiastowa i kompetentna asysta w razie kłopotów z zakładami u bukmachera.

Śmiała promocja na start

PZBuk zaczął proponować najfajniejszy asymetryczny bonus od depozytu za rejestrację w Kraju!

Którykolwiek grający po dokonaniu depozytu 200 złotych uzyska łącznie 500 zł na grę w zakładach sportowych.
Wespół z nowiusieńką stroną zamykają również prace nad aplikacją na telefon, która powinna zaspokoić dowolnego gracza. Aplikacja na telefon PZBUK będzie przystępna w podobny sposób na telefony Apple oraz|jak i} z systemem Android.

Bukmacherskie zakłady wirtualne również są przystępne aktualnie na stronie www.pzbuk.pl. W ofercie znajdziesz wyścigi konne, psów, piłkę nożną a także koszykówka.

Regulamin nowej propozycji przy rejestracji

Realizatorem promocji jest Cherry Online Polska sp. z o.o. nazywana dalej pzbuk.pl.
Propozycja jest dostępna tylko dla nowo otwierających konta obstawiających pzbuk.pl oraz dla tych, którzy nie zastosowali do tej pory z żadnej innej akcji promocyjnej na początek.
Oferta w trakcie rejestracji „Premia 150% do 500 zł” zastępuje wszystkie inne propozycje przy zakładaniu konta, w tym szablonową promocję na start „Darmowy zakład 50 zł”.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

Suma bonusu na start przydzielana jest jednokrotnie na jednego konsumenta. Bonus przy rejestracji przydzielany jest w zależności od wysokości uczynionego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% przetransferowanego depozytu powyżej wielkości 100 złotych.
Maksymalna kwota depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 złotych. Gracz dostaje bonus po osiągnięciu wymogu wyznaczonego w ust. 4.

Aby zrobić użytek z bonusu na start grający powinien dobrze zweryfikować osobisty numer telefonu, wykonać depozyt w wysokości minimum 100 złotych oraz aktywować bonus w czasie depozytu.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

Wypłaty funduszy bonusowych wolno zrobić po osiągnięciu warunków obrotu.
Warunkiem obrotu dodatkiem jest dokonanie zakładów sportowych w wysokości 4-krotności sumy depozytu oraz bonusu na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0

Oferta na start ważna jest do dnia 31 sierpnia 2019.

Od momentu włączenia akcji promocyjnej przy rejestracji klient ma do 60 dni na przeprowadzenie wymaganego obrotu środkami, niezależnie od okresu trwania propozycji.
Bukmacher zapewnia sobie prawo od odwołania względnie anulowania niniejszej propozycji bądź transformacji jej reguł w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia.

1 klient zdoła zrobić użytek z propozycji wyłącznie 1 raz.

Pzbuk.pl zastrzega sobie możliwość do odmowy przyznania bonusu w następujących okolicznościach:
a) w wypadku łamania normy “1 klient – 1 konto” tj. w następujących sytuacjach:
– obstawiający posiada więcej niźli 1 konto o jednakowym adresie IP;
– rejestracji kont o jednakich danych czy też innym składniku identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer komórki, numer karty kredytowej / debetowej, czy też innej metody płatności;
– odbiorca posiada więcej niźli 1 konto;

b) w wypadku przekroczenia któregokolwiek z warunków promocji i bieżącego Regulaminu;
c) kiedy zaistnieją dowody zmowy pomiędzy konsumentami w typowaniu zakładów
d) w sytuacji kiedy w przeszłości użytkownik nadużywał, czy też teraz nadużywa systemu bonusowego.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

Bukmacher może odwołać nadany bonus plus anulować wynikłe z niego wygrane w wypadku złamania bieżącego Kodeksu.