Nowe promocje bukmacherskie – dziś eTOTO

betfan-bonus-na-start

Rasowa oferta bonusowa od bukmachera eTOTO! 200% za depozyt dla nowo otwierających konta graczy. Zyskaj 1000 zł w dodatkach. Taka promocja nie zdarza się na co dzień pośród polskich bukmacherów online dlatego należałoby przyjrzeć się jej gruntownie. Ponieważ warto!

Dodatek na start to raczej kanon pośród bukmacherów w Kraju, lecz ażeby dawać typerom 200 % za ich depozyt – to z trudem coś takiego wypatrzyć wśród kolejnych promocji na start. Jedynie totolotek.pl oraz lvbet.pl przyznają powyżej 1000 pln w dodatkach przy rejestracji, jednak to tylko 100% pierwszej wpłaty. A tutaj etoto.pl zdeklasowało konkurencję!

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę

 

Reguły propozycji na start

Jak wzmiankowaliśmy w ostatnim czasie wspomniany legalny bukmacher wirtualny przedłożył śmiałą ofertę powitalną, w miejsce wyboru miedzy propozycją defensywną a ofensywną mamy promocję Pozyskaj 1000 złotych od eTOTO.
Patrząc na znaczne zaciekawienie promocjami bukmacherskimi w Kraju pośród typujących pojedynki spółka bukmacherska eTOTO zdecydowała wystartować z najfajniejszą propozycją dla obstawiających przy zakładaniu konta. Poniżej pokazaliśmy nieco informacji na temat śmiałej promocji powitalnej:

W nowiutkiej propozycji przy zakładaniu konta Odbierz 1000 złotych, typer za swoje dwa pierwsze depozyty uzyskać może i 1000 zł:
– naczelny przelew na konto obstawiającego będzie podniesiony o 200% do 100 zł (innymi słowy starczy wpłata 50 zł, by zdobyć 100 pln), co jest ponadprzeciętne pośród bukmacherów legalnie przyjmujących zakłady w Polsce. Nie ma szans znaleźć bukmachera jaki zwiększa wpłatę o tego typu procent.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

– kolejny przekaz pieniężny na konto obstawiającego pozostanie podniesiony o 100 % do realnie 900 zł !

Wskutek tego w sumie typer za swoje 2 startowe przelewy zdoła uzyskać 1000 zł.

Z akcji promocyjnej są w stanie skorzystać wszelcy typerzy, jacy nadal nie zrobili pierwszej wpłaty na konto u buka (mogą drapnąć obydwa bonusy) czy drugiej wpłaty (mogą zdobyć drugi bonus), bez względu na czas otwarcie konta typującego.

W wypadku pytań warto przepatrzyć warunki oferty na www.etoto.pl.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę