Na czym polega Supergame Superbetu?

betfan-bonus-na-start

Legalny Superbet odpalił darmową grę SuperGame.
Odsłona pod nazwą SuperGame Jackpot jest poświęcona kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do zdobycia co tydzień minimum 50 000 złotych, a liczba ta może z każdą kolejką powiększać się o kolejne 25 000 pln. Wystarczy akuratnie rozszyfrować dokładne rezultaty meczów Ekstraklasy.

Superbet.pl to numer 1 krajowego rynku zakładów bukmacherskich w odmianie rozgrywki „free to play”. Są to gry, jakie nie potrzebują depozytu, bądź zaryzykowania stawki. Grający nie ponosi stąd ani grama ryzyka związanego z utworzeniem konta u buka, ma za to szansę zyskania sporej kasy tudzież umożliwioną doskonałą zabawę.

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Na czym polega Supergame Superbetu?

Nowa konwencja to rozgrywka kumulacyjna, gdzie deficyt pierwszej wygranej w pewnej kolejce będzie potęgował emanacje w następnej! W zeszłej kolejce Super Game padła rekordowa dotychczas wygrana – jeden grający zyskał 40 000 złotych w gotówce.
Tak duża kwota była naturalnie wynikiem kumulacji związanej z brakiem rozstrzygnięcia w uprzedniej kolejce. Wygranych nie było, dlatego że pojedynek Brazylia vs Argentyna został wstrzymany tudzież nierozstrzygnięty.
W nowej edycji Super Game Jackpot kumulacja czyli naprawdę ogromne nagrody w owej absolutnie darmowej zabawie, będą w dużej mierze częstszym zjawiskiem.

Wyłącznie w tym roku Superbet w rozgrywkach free to play sprezentował typerom zarejestrowanym w swoim portalu gratyfikacje na łączną kwotę blisko 8 milionów PLN! W szczególności te działania powodują trwałe pozyskiwanie przez firmę nowych, zadowolonych obstawiajacych plus pościg za konkurencją ze ścisłej czołówki.

Z jakiej przyczyny więc metamorfoza głównego formatu?

„W Superbet nie tolerujemy znużenia oraz bezustannie modyfikujemy swoje rozwiązania. Kumulowanie wygranych w połączeniu z obstawianiem meczy dla zabawy „najlepszej ligi na ziemi” winno jeszcze silniej elektryzować typujących, jacy coraz częściej preferują naszą ofertę. Zdradzę także, iż od czasu do czasu do puli wygranych trafiać będą bardzo ciekawe nagrody rzeczowe. Póki co jest to jednak niespodzianka.” – powiada Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot oraz Ekstraklasa to pewnie dobre połączenie także z uwagi na interesującą ofertę szablonowych zakładów wzajemnych na www.superbet.pl.

Przetestuj SuperKursy plus SuperBets

Bukmacher w propozycji „SuperKursy” dostarcza zakłady na największą klasę spotkań piłkarskich z marżą 0%! Na jakikolwiek mecz Ekstraklasy osiągalna jest także obszerna propozycja SuperBets, czyli parę typów w ramach pewnego zdarzenia. Fanów zakładów na żywo zaciekawi zapewne oferta 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Nowiutka wersja gry dostępna jest już na www.superbet.pl dodatkowo w najlepszej w Polsce aplikacji na telefon Superbet.

Ekspertów obstawianie meczy na Ekstraklasę odnajdziesz na stronie obstawianie.net

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)