Na czym polega Bestseller w Milenium?

betfan-bonus-na-start

Darmowe zakłady bukmacherskie Milenium 2019! Darmowy zakład powitalny, dodatek po rejestracji za depozyt oraz Bonus 5-10-15 to pierwszorzędna oferta bukmacherska.
Wiele z tych promocji jest dla każdego gracza (nie jedynie dla tego który przed chwilą otworzył konto u buka) który posiada konto na www.milenium.pl.

BONUS NA START

To świetna promocja dla nowo rejestrujących się typerów internetowych Milenium. Załóż konto na www.milenium.pl i sięgnij po równowartość początkowej wpłaty do 1000 zł!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak wykorzystać BONUS NA START?

Zarejestruj internetowe konto typującego oraz oznacz pole „Pragnę pozyskać BONUS PO ZAŁOŻENIU KONTA”. W terminie 10 dni od oceny konta poczyń pierwszą wpłatę. Potem zagraj 4 razy sumę początkowego depozytu – w ciągu 60 dni.

Do akcji promocyjnej kwalifikowane są kupony z minimum 3 pojedynkami (minimalny kurs pojedynczego meczu: 1,20) i minimalnym kursem całkowitym 2,00. Codzienny zakres obrotu kwalifikowanego do obrotu to 10%. Po uskutecznieniu zasad akcji promocyjnej uzyskasz od nas bonus w kwocie Twojej początkowej wpłaty – do 1000 zł.

BONUS 5-10-15

Typujesz zakłady wielokrotne z znaczącą liczbą meczy na blankiecie? Z BONUSEM 5-10-15 podniesiesz gotówkę o dodatkowe 5, 10 czy też 15 procent! Rachunek jest prosty: im więcej meczów, tym większy zarobek.

5-9 meczów na kuponie – wypłata wyższa o 5%,
10-14 zdarzeń – wypłata wyższa o 10%,
15 i więcej meczów – wypłata wyższa o 15%.

Dla kogo jest przeznaczony BONUS 5-10-15?

Z BONUSU 5-10-15 mogą skorzystać wszyscy członkowie programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.
Jeżeli grasz w punkcie w mieście, potrzebujesz posiadać kartę członkowską dowolnego koloru. Jeśli posiadasz internetowe konto grającego, do programu Liga Mistrzów Milenium dołączyłeś bezwarunkowo w chwili zakładania konta.

HAPPY HOUR na zakłady przedmeczowe

Jak podnieść kasę na blankiecie o 14%? Korzystaj z akcji promocyjnej Happy Hour na zakłady przedmeczowe. Inaczej to zakłady wzajemne bez podatku!

W toku godziny akcji promocyjnej zwiększasz zwycięstwo o 14% – kurs ogólny zakładu powielamy przez 1,00, a nie przez schematyczne 0,88.

Jakie są zasady akcji promocyjnej Happy Hour Prematch?
– minimum 3 spotkania (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złocistą czy też platynową kartą),
– minimum 4 spotkania (dla uczestników Ligi Mistrzów Milenium z rubinową ewentualnie srebrzystą kartą).
Jak odczytujemy w regulaminie za zakłady wzajemne zawarte na przestrzeni promocji Happy Hour nie są przyznawane punkty premiowe – o tym powinno się pamiętać.

DARMOWY ZAKŁAD

Darmowy Zakład Milenium to wyborowa promocja bukmacherska dla nowo rejestrujących się typerów, w której pierwotny typ nie jest związany z żadnym ryzykiem. Jeżeli nie trafisz, oddamy Ci jego stawkę – do 10 zł. Oferta jest dostępna dla każdych nowo rejestrujących się klientów programu lojalnościowego Liga Mistrzów.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak wykorzystać DARMOWY ZAKŁAD w internecie?

Rejestrując on line konto obstawiającego na www.milenium.pl, automatycznie zostajesz członkiem Ligi Mistrzów legalnego bukmachera on line Milenium. By skorzystać z oferty, oznacz pole „Pragnę pozyskać DARMOWY ZAKŁAD U BUKMACHERA” w dokumencie przy otwieraniu konta.

Jak spożytkować DARMOWY ZAKŁAD w punkcie stacjonarnym?

Wystarczy, że zrobisz całą rejestrację nowego konta, po której uzyskasz kartę uczestnika programu Liga Mistrzów Milenium. Ażeby spożytkować Darmowy Zakład, powiadom pracownika punktu o udziale do tejże akcji promocyjnej.

Czy Darmowy Zakład to freebet i mogę skorzystać go bez przelewu?

Nie. By skorzystać z akcji promocyjnej, powinieneś na początku dokonać depozyty na swoje konto gracza tudzież skonfigurować początkowy zakład. O ile będzie nie trafiony, uzyskasz refundację stawki bieżącego zakładu o optymalnej wartości 10 zł.
Gdy pierwotny kupon zawarłeś za sumę więcej niż 10 zł, refundacja także wyniesie 10 zł.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

BONUS GRAND

U bukmachera wirtualnego Milenium ryzykowne obstawianie się kalkuluje. Typuj choć 5 meczy na blankiecie z kursem 2,0, a wyróżnimy Twoją brawurę – podniesiemy wygraną o 20%!

HAPPY HOUR Na żywo

Kochasz zakłady wzajemne na żywo plus emocje związane ze śledzeniem zdarzeń, które dopiero co obstawiłeś?
Sięgnij po promocję Happy Hour Live i do sportowych emanacji dołóż duże nagrody pieniężne – codziennie w godzinach 0:05 – 8:00 rosną o 14%!

Happy Hour W trakcie tyczy się zakładu wielokrotnego, który obejmuje:

– zakłady wzajemne na żywo,
– minimum 2 spotkania,
– minimalny kurs 1 zdarzenia: 1,20,
– kuponik rozpisowy, o ile każde kombinacje realizują zasady akcji promocyjnej.

Z jakiego powodu w toku Happy Hour Live zwyciężasz więcej? Bowiem w czasie obowiązywania akcji promocyjnej kurs ogólny zakładu pomnażamy przez 1,00, a nie przez typowe 0,88.

NA LUZIE I BEZ RYZYKA

Najlepsze pojedynki w promocji ze zwrotem kwoty zaryzykowanej. Typujesz roztropnie i pewnie bo w przypadku klęski zwrócimy Ci kasę na dalszą grę.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

BESTSELLER

Masz niedobór chęci na żmudne analizy oraz przeglądanie statystyk? Chcesz wytypować kuponik, ale nie wiesz, jakie wybrać spotkania? Bestseller to sprawdzona metoda na zakład wielokrotny, w którym wyszperasz najchętniej wyszukiwane spotkania obstawiane przez pozostałych klientów.

Bestseller aktualizujemy na bieżąco – ogólnie co 20 minut. Przeglądaj często w dziale zakłady wzajemne, jakie przewidywania rządzą w Milenium i podążaj szlakiem najlepszych typerów.

TYPY DNIA

Najciekawsze spotkania ze w znacznym stopniu większym kursem, które zdołasz zespolić z każdymi wydarzeniami z domyślnej oferty!

SUPEROFERTA

Powiększamy kursy na kilkanaście kultowych meczów każdego dnia!

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

ŁĄCZENIE TYPÓW

Jesteś sportowym koneserem oraz masz ulubioną ekipę, o której wiesz wszystko? Uważnie badasz pojedynki przed ich skreśleniem, a analiza statystyczna to Twe wtóre imię? Złóż kupon z łączeniem typów i obstaw i 5 meczów z tego samego zdarzenia na jednym blankiecie.

Na czym polega ŁĄCZENIE TYPÓW?
Łączenie typów u bukmachera dozwala wstawić na 1 blankiecie kilka typów z pewnego spotkania piłkarskiego. Ofertę na mecze w najpopularniejszych rozgrywkach dzielimy wówczas na kilka grup typów. Dowolna grupa znakowana jest innym symbolem, widocznym przy nazwie wariantu spotkania.

ZAKŁADY TURBO

O ile obstawiasz zakłady wielokrotne oraz wyszukujesz wyższych wygranych na najbardziej lubianych zdarzeniach sportowych, włącz zakłady TURBO. Sięgnij po tą promocję i pozyskaj i 30% wyższy kurs aniżeli w zakładzie wielokrotnym utworzonym z jednakowych meczów.

WYGRAJ LIGĘ

Typuj oraz zwyciężaj! Do załatwienia nawet do 5% cashbacku za zaryzykowane zakłady! Co 30 dni zapewniamy kasę dla najodpowiedniej typujących mecze on line!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl