Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2022 – zakłady bukmacherskie

betfan-bonus-na-start

Nadchodzi dużymi krokami MŚ 2022, a już 20.10.2022 na Kongresie w Zakopanem możemy poznać kompletną listę powołań na ów turniej. Kto dostanie własną szansę, a kto będzie potrzebował obejść się smakiem? Jako pierwszy legalnie funkcjonujący bukmacher na polskim sektorze demonstrujemy propozycję zakładów wzajemnych na powołania na Mundial 2022!

Co najistotniejsze – zakłady wolno ze sobą łączyć! Wykonany w ów sposób kupon można śmiało potraktować jak własne swoje „Fantasy Mundial” 😉 Niżej parę przykrótkich opisów.

Desygnacja Kamila Grabary – 1.30
Po fenomenalnych występach w przeszłych kolejkach Ligi Mistrzów postać Kamila Grabary staje się obiektem coraz pokaźny pochwał w ogólnoświatowej piłce. Młody Polak udowadnia własny wysoki pułap oraz daje Czesławowi Michniewiczowi coraz wiele argumentów, żeby towarzyszyć Wojciechowi Szczęsnemu oraz Łukaszowi Skorupskiemu w kadrze bramkarzy. Lub golkiper FC Kopenhagi pojedzie na Mistrzostwa Świata? Na ów moment wydaje się owo niezwykle ewentualne!

Desygnacja Rafała Gikiewicza – 6.50
Teraz w krajowej kadrze nie posiada bodajże niezwykle emocjonującej „sagi powołaniowej”, niźli taż z uczestnictwem Rafała Gikiewicza. Na co dzień występujący w Bundeslidze Polak utrzymuje wysoką formę, niemniej do aktualnej pory nie była ona wystarczająca, by wystąpić w narodowych barwach. Lub coś nadal może się zmienić? Dla sympatyków wielkich kursów jest owo zdecydowanie propozycja warta próby!

Desygnacja Tymoteusza Puchacza – 3.0
Obsada lewej strony obrony wydaje się być jedną z najwyższych bolączek krajowej kadr. Wprawdzie Czesław Michniewicz najpewniej zdecyduje się na skorzystanie z jednego z nominalnych prawych obrońców, owo przypuszczalnie trener chciałby w obwodzie posiadać chociaż jednego zawodnika występującego na aktualnej pozycji na co dzień. Lub będzie owo szansa dla Tymoteusza Puchacza?

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Desygnacja Kamila Grosickiego – 1.70
Niemniej według wielu jednostek „Grosik” posiada już najkorzystniejsze lata za sobą, wciąż pozostaje jednym z najbardziej doświadczonych zawodników krajowej kadry, który z pewnością posiada spory wpływ na morale załoga. Lub owe sprawy pokażą się decydujące oraz trener zabierze do Kataru piłkarza Pogoni Szczecin?

Powołania na MŚowo naprawdę temat, który rozgrzewa krajowych kibiców, przeto szczególnie stymulujemy do poinformowania własnych odbiorców o wystawionych przez nas zakładach. Kuponik stworzony z powołań może być nie tylko rewelacyjną zabawą, lecz oraz okazją na sukces dla tych, którzy najefektywniej rozszyfrują naszego trenera 🙂

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje