Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej – typy

betfan-bonus-na-start

Czy przewidywanie rezultatów piłki ręcznej daje zarobić? Czy proponowane bukmacherskie typy na piłkę ręczną to dobre typy?

Ostatnio niezbyt dobrze wiedzie się naszym piłkarzom ręcznym. Z byłej potęgi, której kapitanował Bogdan Wenta, pozostało niedużo. Wystarczy powiedzieć, iż na ME, jakie startują już w czwartek 9 stycznia, „Nasi” ostatnim tchem co się dostali. Skutkiem tego także kibice w Polsce nie są aż tak niezwykle entuzjastycznie nastawieni do nadchodzących meczów.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000zł za wpłatę

 

Morytko królem strzelców?

Legalnie działający krajowy bukmacher BETFAN wystawił zakłady bukmacherskie odnośnie formy Rodaków na ME w piłce ręcznej. Aktualnie zdołacie zaryzykować na to, kto będzie najlepszym napastnikiem tudzież na to ile goli zdobędzie / przepuści nasza reprezentacja. Jeżeli chodzi o typy u buka na pierwotny zakład to zdecydowanym pewniakiem jest Arkadiusz Moryto. Piłkarz ręczny PGE VIVE Kielce jest pewnym z trzech reprezentantów swojego klubu.
Dwaj pozostałych to bramkarz Mateusz Kornecki i instruktor bramkarzy – legendarny Sławomir Szmal, który był filarem reprezentacji Bogdana Wenty, o której rozpamiętywaliśmy na na samym początku wpisu.

Legalnie funkcjonujący bukmacherzy w Kraju poniekąd nie liczą na porządny występ „Polaków”. Legalnie działający polski bukmacher BETFAN uważa, iż Nasi są bez szans na przejście z grupy F do dalszej fazy mistrzostw Europy, w której znajdują się Szwedzi, Słoweńcy plus Szwajcarzy.
Kolejność ujętych zespołów nie jest przypadkowa, bo to właśnie tak winna wyglądać porządek na kres grupowych rozgrywek. Piłkarze Patryka Rombela winni w opinii legalnego krajowego bukmachera zamykać niniejszą stawkę…

betfan-bonus-na-start

Niezbyt należyte przewidywania

W minionych pojedynkach przed mistrzostwami polscy reprezentanci rozegrali 3 bezpośrednie spotkania, w jakich trzy przegrali. Polscy gracze byli gorsi od Hiszpanii, Portugalii tudzież Rosji. Po owych przegranych selekcjoner reprezentacji zdecydował zrezygnować z bramkarza Łukasza Zakretę a także prawego pomocnika Michała Szyby. Czy przytoczony ruch podziała mobilizująco na naszą kadrę piłkarzy ręcznych?

Jak odczuwacie, z przykrością muszę stwierdzić nie rokujemy wygranych naszym reprezentantom na owym turnieju. Chcielibyśmy się na pewno mylić w tych proroctwach, jednakże doprawdy z trudem dostrzegać jakiegokolwiek światełka w tunelu. Rywalizację na ME 2020 Polacy zaczną w piątek od pojedynku ze Słowenią. W następnej kolejności oczekuje ich spotkanie ze Szwajcarią 12 stycznia. A na finiszu, po następnych dwóch dniach spokoju, walkę w grupie F zakończą meczem z gospodarzami, Szwecją.

Nasi zawodnicy na pewno dobrze pamiętają jak sami byli porwani rezultatami reprezentacji Bogdana Wenty.
Fajnie by było odnieść się do owych fenomenalnych czasów, gdy byliśmy siłą piłki ręcznej. Zresztą, trzeba również podejść z pokorą do ME w piłce ręcznej. Koniec końców nasza piłka ręczna przeżywa teraz wymianę pokoleń, toteż potrzeba co nieco zaczekać na następne złote czasy naszych szczypiornistów.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000zł za wpłatę

 

Przewidywany zwycięzca mistrzostwa Europy 2020 w piłce ręcznej:

Dania

Sprawdź jak obstawiać mecze przez internet Polaków na ME …