LV BET – nowy bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów

betfan-bonus-na-start

Oferta odgrywała zawsze dużą rolę podczas wyboru bukmachera. Bo rejestrując się tylko i wyłącznie po bonusy powitalne musieliśmy je przecież obrócić, a do tego niezmiernie ważna jest właśnie szeroka oferta. Co możemy o niej powiedzieć w przypadku bukmachera LVBET.PL?

To kolejny legalny posiadający licencję Ministerstwa Finansów bukmacher, który głównie chce się skupić na stronie internetowej. Wymagamy oczywiście dużo, ale w tym przypadku należy podkreślić, że jest to niezwykle młody czyli nowy bukmacher.

Pomimo tego już w wielu rankingach plasuje się w czołówce.  Czy faktycznie pomimo tak krótkiego stażu oferta LVBET.PL jest aż tak dobra?

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Skupiając się głównie na graczach internetowych bukmacher musiał od początku zaoferować nam dość szeroką ofertę. Oczywistym jest, że znajdziemy tam najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Znajdziemy także popularne eSporty i wiele innych wydarzeń, które już typowo sportowe nie są. To oczywiście kolejny plus dla bukmachera. Mimo wszystko nie rejestrujemy się u niego, by głównie obstawiać np. wydarzenia polityczne.

 

Rejestracja w LV BET

Ten nowy bukmacher ma jednak ofertę, która zasługuje na pochwałę. Mamy oczywiście nadzieję, że w miarę czasu będzie się ona systematycznie poszerzać. Jako ciekawostkę można tu również podać fakt, że także inny legalny bukmacher, który wystartował w niemal tym samym czasie ForBet także skupił się głównie na działalności w sieci i również kusi swoich potencjalnych graczy szeroką ofertą.

Z pewnością są oni mocną konkurencją sami dla siebie, ale również dla bukmacherów, którzy są na naszym rynku już od dłuższego czasu. Mówiąc o ofercie warto wspomnieć o innych aspektach, które ściśle są z nią związane. Minimalna stawka na zakład wynosi 1 złotych. Jest to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie szczególnie dla początkujących graczy, którzy liczą każdą złotówkę.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Większości bukmacherów preferuje minimalną stawkę 2 złote. Minimalna wpłata wynosi 10 złotych, natomiast wypłata 25 złotych.

 

Kursy w LV BET

A co z kursami? Te niestety nie należą już do zalet bukmachera LV BET. Nie są one najniższe, ale z pewnością przeciętne. Marża bukmachera dla niektórych graczy jest jednak nie do zaakceptowania. Jeśli obecnie dotychczas głównie przegrywaliśmy to w tym wypadku może się okazać, że nasze starty będą co najmniej podwójne. Jest to o tyle ważne, że pomimo tego, że LVBET.PL oferuje nam wiele dyscyplin do obstawiania to nadal jest przy nich mało rynków do typowania prócz tych podstawowych.

Jakby tego było mało pamiętajmy także o podatku. W ostateczności wychodzi na to, że tak naprawdę mamy do czynienia z przeciętną ofertą, która wymaga jeszcze wielu poprawek. Wszystko wygląda pięknie przed sprawdzeniem szczegółów i postawieniem swojego pierwszego kuponu. Oczywiście to wszystko byłoby to wybaczenia, biorąc pod uwagę stać bukmachera.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Sami gracze jednak nie mają na to ochoty, ponieważ najważniejsze jest tu typowanie zakładów bukmacherskich i ogrywanie bukmachera. Niestety LB BET szybko limituje dobrych graczy przez co doświadczenie typerzy po krótkim czasie nie mają ochoty się tutaj logować. Bukmacher LV ofertą skierowany jest głównie do graczy rekreacyjnych ale też nowi gracze nie powinni być zawiedzeni.

We współpracy z obstawianie.net