Limity stawek u bukmacherów – co trzeba wiedzieć

betfan-bonus-na-start

Dzisiaj co nieco o limitach u legalnych bukmacherów oferujących zakłady bukmacherskie w Polsce. Warto posiadać wiedzę jak wygląda casus z limitami w toku typowania pojedynków online. Oto parę ciekawych informacji …

Wiążąca od 2017 roku aktualizacja ustawy o rozgrywkach hazardowych nałożyła na organizatorów zakładów wzajemnych cykl nowiutkich zobowiązań. Pewnym z nich jest wymóg zastosowania tzw. regulaminu rzetelnej rozgrywki. Przykładowo Fortuna jako początkowy ustawowo funkcjonujący w Polsce bukmacher wcielił w życie nadzwyczaj istotne zapisy regulacji w zakresie używania wspomnianego regulaminu.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Limity w zakładach bukmacherskich

Wedle prawodawcy zadaniem regulaminu uczciwej rozgrywki jest ustrzeżenie graczy zakładów przed negatywnymi owocami hazardu. W ten sposób na stronach internetowych bukmacherów odnalazły się wiadomości o niebezpieczeństwie związanym z hazardem, zakazie zabawy dla osób poniżej 18 roku życia oraz nazwy instytucji oferujących asystę graczom z problemami hazardowymi wraz z odsyłaczami do ich stron www.

Artykuł 15i „Ustawy o transformacji ustawy o rozgrywkach hazardowych oraz pojedynczych innych ustaw” wytyczył również realizatorom zakładów bukmacherskich nader celne żądania dotyczącego tegoż, w jaki modus wykonywane winny być punkty odnoszące się uczciwej rozgrywki. To nie tylko właściwe metody weryfikacji klienta, ale także np. pozwolenie typerom zakładów kontroli własnej aktywności na stronie wirtualnej bukmachera.

Spełniając zapisy regulacji Ministra Finansów nadmieniona już Fortuna stworzyła kodeks odpowiedzialnej gry, jaki 20 listopada 2017 roku został przyjęty przez Ministerstwo Finansów.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

W kolejnym etapie tytułem przykładu na stronie wirtualnej www.fortuna.pl od 5 marca, jako nr 1 spomiędzy prawnie działających w Polsce bukmacherów, zezwolił swoim typerom ustalanie limitów bukmacherskich czasu oraz wartości poświęcanych na zakłady sportowe. Gracz może zaakceptować limit u bukmachera wskazany jako „graj bezpiecznie” ewentualnie ustawić swój, odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Postępowanie w obszarze wiążącego w Polsce prawa to dla dowolnego bukmachera on line z licencją główny cel. Dokładają oni wszelkich starań, by wdrażane przez nich zmiany realizowały wymogi ustawy hazardowej, a równocześnie nie krępowały typerom zabawy. Ustalenie progów na rozgrywkę pochłania przykładowo na www.fortuna.pl nie więcej aniżeli kilkanaście sekund – opowiada Konrad Komarczuk, naczelny Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Procedura określania limitów u bukmacherów została uwzględniona do przebiegu rejestracji nowego użytkownika. Klienci posiadający już swoje konto w serwisie w celu zawierania zakładów muszą po zalogowaniu uwieńczyć rejestrację u bukmachera on line, a po czym dostać się w grupę „Limity użytkownika” względnie przejść do zakładki „Limity użytkownika” w ustawieniach konta gracza.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Dlatego powinno się ustawić limity na zakładach wzajemnych już dzisiaj tak aby … nie być zlimitowanym w przyszłości 😉

Stworzone przy współpracy z Sportplanet.pl