Który bukmacher oferuje freebet?

betfan-bonus-na-start

Szukasz atrakcyjnej akcji promocyjnej z freebet za rejestrację? Zobacz freebet Fuksiarz (Kowal kuponów).

Po króciutkiej przerwie w rozgrywkach w ligach połączonych z MŚ, w drugi dzień Świąt Bożego narodzenia wraca z mocnym akcentem liga angielska (polecamy https://www.obstawianie.net/terminarz-ligi-angielskiej-i-typy-ekspertow.html)!
Wskutek tego Fuksiarz.pl przyszykował dodatkową wersję akcji promocyjnej Kowal Kuponów (https://fuksiarz.pl/kowal-kuponow), w jakiej idzie zwinąć do 100 zł freebetu! Oferta Fuksiarza dostępny będzie od 26 grudnia o godz. 10:00. Zatem – jeżeli chciałbyś otrzymać 100 złotych freebet za rejestrację to wejdź na www.fuksiarz.pl i obstawiaj pojedynki on-line.

Wejdź na fuksiarz.pl/promocje
Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Ażeby przyłączyć się do tej akcji promocyjnej bukmacherskiej powinno się kliknąć „Dołącz”, na portalu akcji promocyjnej, przetransferować 50 zł przelewu i obstawić kupony AKO (przedmeczowe i/albo na żywo) za minimalną kwotę 20 zł. Kurs kompletny dokładanych kuponów musi dawać w wyniku minimum 3.00. Zależnie od liczby wcelowanych typów, na klientów czekają freebety:

2 trafione kupony = 20 zł freebet
4 trafione kupony = 40 zł freebet
6 trafionych kuponów = 60 zł freebet
8 trafionych kuponów = 80 zł freebet
10 trafionych kuponów = 100 zł freebet

Darmowe zakłady nie sumują się. Każdy typer może otrzymać tylko jeden freebet, na przykład: typer jaki poprawnie skreśli 10 kuponów AKO, zdobędzie 100 zł freebet.

Więcej informacji na portalu https://fuksiarz.pl/kowal-kuponow