Jak obstawiać mecz Polska – Japonia

betfan-bonus-na-start

Jak typować pojedynki Polska vs Senegal, Polska – Kolumbia oraz Polska vs Japonia? Sprawdź te darmowe typy piłkarskie plus obstawiaj z Nami Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

Nastepne kilkanaście dni możemy zrelaksować się od piłki nożnej na ligowym poziomie i zająć się typowaniem spotkań MŚ w Rosji (2018). Nasza kadra narodowa w nadchodzących dniach rozegra 3 pojedynki na MŚ.

Poniżej przedstawiamy bezpłatne typy na pojedynki w „polskiej” grupie H na mistrzostwach w Rosji. 19 czerwca) w grupie H będzie nadzwyczaj łatwo wskazać pewniaków gdyż własne spotkania grają Polska plus Kolumbia, jakie według speców są obstawiane na te zespoły jakie awansują z grupy.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

W pierwszych meczach zagrają jak rozlosowano Kolumbia z Japonią (tutaj Kolumbijczycy nie winni posiadać żadnych problemów ze strzeleniem kilku goli – i w tym miejscu postawiłbym na wynik przynajmniej 3:0). Równolegle nasza reprezentacja zagra pojedynek z Senegalem – typy na ten pojedynek to remis albowiem nasza ekipa bardziej winna się oszczędzać przed ważnym meczem z Kolumbią w Kazaniu (wejściówki na tenże pojedynek już dawno pozostały sprzedane). W tym miejscu kreślimy typy jak bukmacherzy internetowi – X.

Później 28 czerwca 2018 roku odbędą się w naszej grupie 2 pojedynki. Nasza polska reprezentacja rozegra mecz z Japonią i w tym miejscu warto zaryzykować na rodaków ponieważ Japończycy nie są tak czy inaczej trudną drużyną i są do przejścia. W kolejnym meczu – Senegal w ocenie Nas nie będzie posiadać większych szans z Kolumbią i przegra ten pojedynek, jednakże po ciężkiej walce.

U dołu typy na pojedynki Mistrzostw Świata 2018 grane w naszej grupie…

Prognozy na mecze

Grupa H

Kolejka 1
Kolumbia – Japonia 19 czerwca, 14:00 – obstawiamy: 1
Sarańsk, Mordowija Ariena
Polska – Senegal 19 czerwca, 17:00 – obstawiamy: X
Moskwa, Otkrytije Ariena

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Kolejka 2
Japonia – Senegal 24 czerwca, 17:00 – obstawiamy: X
Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena
Polska – Kolumbia 24 czerwca, 20:00 – obstawiamy: X
Kazań, Kazań Ariena

Kolejka 3
Japonia – Polska 28 czerwca, 16:00 – obstawiamy: 2
Wołgograd, Wołgograd Ariena
Senegal – Kolumbia 28 czerwca, 16:00 – obstawiamy: 2
Samara, Kosmos Ariena