Gdzie obstawisz Esport

betfan-bonus-na-start

Obstawianie eSportu to ciekawy sposób na zarabianie online – o ile chociaż trochę mamy o przedstawianym temacie wiedzę.
Naturalnie spora część buków w Polsce oferuje zakłady bukmacherskie na Esport, a w tej grupie jest naturalnie LVBET.

Który w ostatnim czasie uruchomił dodatkową zakładkę esportową z obfitą propozycją kursów live i szansą oglądania batalii na żywo. Obecnie użytkownicy mogą robić użytek z niniejszej zakładki na swoich komórkach.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Esport mobile

Oglądanie plus obstawianie esportu na smartfonie w żadnym wypadku nie było szybsze. Aktualnie swoista zakładka esport przystępna jest w konkretnym położeniu – na dedykowanej klientom podstronie.
Wprowadzenie owej funkcjonalności wielce skróci czas przydatny na sklecenie kuponu oraz uprości wyszperanie atrakcyjnych zdarzeń w najmocniej dobrze zapowiadających się rozgrywkach.

Nowym ciągiem modyfikacji w odsłonie mobile LVBET było zastosowanie oglądania streamów z rozmaitych zdarzeń na żywo w ramach spotkań eSportowych. Do dziś osiągalne były one zaledwie w edycji na laptopy LV BET, obecnie najważniejsze turnieje w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends plus dużo kolejnych będzie można odtwarzać też na ekranach telefonów a także tabletów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Esport – prężny

LVBET na każdym kroku mocniej otwiera się na esport, dzisiaj wykonujemy to z solidną energią. Ciągle chcemy się rozwijać w owym zakresie, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w edycji mobile jest tego przyzwoitym przykładem.
Modyfikujemy nie tylko własny produkt, ale dodatkowo poszerzamy własną działalność na nowych sektorach, do których bezspornie możemy zaszeregować esport – stwierdziła Monika Płaczkowska z spółki bukmacherskiej.

Krótko o LVBET

Wspomniany legalny bukmacher on line działa na polskim rynku od paru lat. W tym czasie spółka zaangażowała się w rozrost przeróżnych dyscyplin i parunastu klubów piłkarskich. LVBET jest donatorem naczelnym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a ponadto formalnym bukiem Wisły Płock, Stali Mielec oraz Widzewa Łódź.

Prócz tego, „wszedł” w mecenat lokalnej transmisji gier CS:GO Esport Championship Series i na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę