Fortuna – najlepszy legalny bukmacher w Polsce

betfan-bonus-na-start

Fortuna.pl działa na rynku polskim już dobre kilkanaście lat. Jako graczy oczywiście nie interesują nas takie informacje o bukmacherze. Mimo to ukazuje nam to już pewien obraz tego bukmachera. Na przestrzeni tylu lat miał on wiele okazji, by zdobyć doświadczenie i sprawić wszystko, by stać się najlepszym na rynku. Czy faktycznie tak jest?

Czy Fortuna to najlepszy legalny bukmacher?

Z pewnością do kwietnia 2017 roku był to najlepszy legalny bukmacher. Oczywiście jego głównym konkurentem był STS.PL. Po wielkiej zmianie, kiedy to na rynku w Polsce zostały tylko legalni bukmacherzy musieli oni przede wszystkim zmierzyć się z ogromną liczbą typerów. Wiadomym było, że grając dotychczas u bukmacherów, którzy nie posiadają stosownej licencji przeniesiemy się do jednego z kilku legalnych firm bukmacherskich.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Fortuna.pl faktycznie przez długi czas uchodziła za jednego z najlepszych legalnych bukmacherów. Posiadają oni z pewnością szeroką ofertę czy ciekawe promocje bukmacherskie. Kiedy to ruch na ich stronie internetowej nie był tak duży jak dziś działali naprawdę na wysokim poziomie.

Dzisiaj mamy już nieco bardziej mieszane uczucia. Co prawda nadal uważa się, że najlepszym legalnym bukmacherem jest Fortuna. Grając tutaj jednak przez dłuższy czas z pewnością natkniemy się na pewne przeszkody, które dla graczy zawodowych są nie do przyjęcia. Aktualnie strona internetowa wydaje się nie być przygotowana na tak duży ruch. Pewnym jest, że obroty są kilkakrotnie wyższe niżeli przed kwietniem 2017 roku.

Wydawałoby się jednak, że od tak dużej firmy możemy być pewni, że dadzą sobie radę na tym polu. Minęło już kilka miesięcy od wprowadzenia zmian w życie wielu typerów. Ci, którzy grali jeszcze przed tymi zmianami widzą kolosalną różnicę w działaniu bukmachera.

 

Rejestracja w Fortunie

Czy pomimo tylu wad Fortuna to nadal najlepszy bukmacher na rynku? Tak.

Choć wydaje się, że ta opinia po prostu utrzymuje się z ubiegłych lat. Kiedy jeszcze mogliśmy bez przeszkód korzystać z usług nielegalnych bukmacherów, legalne firmy bukmacherskie nie rywalizowały ze sobą tak jak dziś. Obecnie mało znani legalni bukmacherzy przystąpili do ataku oferując graczom wyższe bonusy powitalne niżeli na Fortunie. Co więcej niektórzy oferują nam szerszą ofertę, a nawet dodatek do każdego wygranego kuponu w wysokości podatku, czyli 12%. Fortuna nieco przysnęła. Gracze są jednak niezwykle wymagający i bezlitośni.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Pomimo tego, że legalnych bukmacherów w Polsce jest póki co zaledwie siedmiu to nie zamierzają oni grać u tych, które stwarzają im nadmierne problemy.

 

Opinie o Fortunie

Podsumowując, Fortuna to najlepszy legalny bukmacher w Polsce. Musi mieć on jednak świadomość, że może się to zmienić już nawet za kilka miesięcy. Konkurencja nie próżnuje oferując graczom coraz to lepsze warunki.

Fortuna.pl stoi w miejscu myśląc, że będzie mogła jechać dalej na dotychczasowej pozytywnej opinii. Niestety opinie o Fortunie są coraz to bardziej negatywne. Chcąc utrzymać się na podium musi natychmiastowo zwrócić uwagę na to, by strona działała bez zarzutu, a support odpisywał niezadowolonym graczom (co powoli zaczyna się już dziać).