Fortuna a KSW

betfan-bonus-na-start

Legalny bukmacher internetowy Fortuna oraz Organizacja KSW (organizacja MMA), nawiązały kooperację. A to oznacza typowanie walk KSW u tegoż buka.
Podpisany 2-letni układ obejmuje wszelkie gale KSW założone na 2020 i 2021 rok.

Na dowolnej gali logo Fortuny będzie dostrzegalne przy wydarzeniach planowanych przez Organizację KSW. Bukmacher utworzył dla entuzjastów MMA spore gratisy, turnieje i zakłady specjalne, jakie odnajdziecie w formalnych kanałach Fortuny.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Typuj starcia w klatce KSW z Fortuną

Nieprzerwane powiększanie partnerstw w biznesie jest dla nas decydujące w rozkwicie nie tylko samej Federacji KSW, ale i całej dziedziny sportowej. Niezmiernie się cieszę, że do grona sojuszników dołączył lider zakładów bukmacherskich w Polsce, który będzie nam towarzyszyć nie tylko na rynku lokalnym, ale dodatkowo przy naszych zagranicznych przedsięwzięciach.

„Ogromnie raduję się z podjętej współpracy i posiadam wiarę, że doda ona obu organizacjom bez liku korzyści.” – odpowiada Martin Lewandowski, szef Federacji KSW.

Podpisanie układu z Federacją KSW było dla nas naturalną decyzją. Od długiego czasu śledzimy duży wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na MMA, które mamy w ofercie.

KSW to uznana a co więcej nadzwyczaj szeroko rozpoznawalna firma w świecie sportów walki, wskutek tego ufamy, że za sprawą tej współpracy Fortuna umocni się na pozycji bukmachera głównego wyboru dla wszystkich amatorów MMA a także dotrze do coraz to liczniejszej grupy ludzi obserwujących każde wydarzenie prowadzone przez Federację KSW.

Już teraz oferujemy najwyższą ilość zakładów prematch i na żywo w Polsce na wszystkie najważniejsze gale na świecie, a mogę zapewnić, że począwszy od KSW 53 nasza aktywność produktowa tudzież marketingowa będzie dalej bardziej intensywna. – oznajmił Konrad Komarczuk naczelny Fortuny.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej sławna jednostka MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) w Europie tudzież jedna z w najwyższym stopniu popularnych na świecie. To obecnie również wtóre obok Tour de Pologne lokalne przedsięwzięcie niepiłkarskie, śledzone na świecie.

Na 52 galach zorganizowanych przez KSW w Polsce, Anglii i Irlandii wojowało ponad 300 zawodników.
KSW od 16 lat wyznacza historię europejskiego MMA, przygotowując w najwyższym stopniu szczególne gale MMA w Europie. Federacja popularyzuje tą dziedzinę i modeluje jej sportowe sławy.

Ostatnimi czasy Federacja święci istotne sukcesy: zorganizowała na przykład wtórą na świecie galę MMA pod względem frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, wtedy to sprzedano 57 766 biletów, a dodatkowo wyjątkowe walki za granicą – w Irlandii, Chorwacji czy UK.

Obstawiaj w Fortunie bo warto !

Fortuna to legalnie funkcjonująca spółka branży bukmacherskiej, wchodząca w zestaw spółek zależnych od Fortuna Entertainment Group, sporej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady bukmacherskie.

W Polsce ów legalny bukmacher online prowadzi działalność w kanale w necie na www.efortuna.pl plus w aplikacjach na telefony na Android i iOs oraz w najliczniejszej w Kraju sieci (liczącej przeszło 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Przewidywania na MMA znajdziesz dla przykładu na: www.obstawianie.net