Etoto poleca Etotomanię! Warto!

betfan-bonus-na-start

Z rzadka bukmacher Etoto wrzuca na skrzynki swoim dotychczasowym klientom bonusy (nie chodzi o promocje na start). Z tej przyczyny ETOTOMANIA to fajne zdumienie oraz warta uwagi oferta dla klientów niniejszego polskiego bukmachera wirtualnego.

Etotomania

Aktualnie na stronce www.etoto.pl oficjalnie wystartowała ETOTOMANIA, lojalnościowy plan bonusowy dla grających oferujący okazję awansu ma lepszy poziom i odbieranie raz za razem lepszych gratyfikacji.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
100% więcej za wpłatę (do 1500 zł)

 

Typerzy kumulują punkty za ustawione kuponiki. Pod koniec miesiąca według „widełek” przenikają poziom wyżej i co więcej każdego dnia dostają kolejne nagrody. Licznik punktów przez cały czas instruuje obstawiającego ile brak mu do wyższego poziomu przykładowo ZŁOTY, a ile do obronienia bieżącego przykładowo SREBRNY.
Do tego także widzi typujący jakie premie ich oczekują w przyszłym tygodniu.

Im lepszy szczebel w projekcie Etotomania bukmachera Etoto tak często możemy mieć nadzieję na solidne nagrody dla obstawiającego.

Program zastąpił wszystkie, do chwili obecnej istniejące promocje bukmacherskie na stronce nie licząc promocji na start „Zamieniamy 100 zł na 300 zł

Sporo danych zamieszczono na: www.etoto.pl/etotomania/szczegoly