Ekspresowa rejestracja w Fortunie bez dowodu

betfan-bonus-na-start

Dlaczegóż to natychmiastowa rejestracja u bukmachera wirtualnego to znakomity koncept spółek bukmacherskich w Polsce i czy warto z niej skorzystać…

Kiedy mamy ochotę obstawiać mecze przez internet potrzeba się u buka zarejestrować! Do dziś dnia ciągnęło się to niesłychanie długo, a na domiar tego bez dowodu osobistego nie dało się tego zrobić.

Obecnie … Założenie konta na efortuna.pl przenigdy nie było tak łatwe. Posiadając konto czasowe można korzystać z zakładów bukmachera online podając zaledwie kluczowe informacje. Nie ma aktualnie potrzeby wgrywania ksera dowodu osobistego. Nie ma konieczności także podawania kolejnych dokładnych informacji. Starczy 1 minuta, by obstawiać mecze online u legalnego bukmachera w Polsce.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Otwarcie rachunku następuje bezpośrednio po rewizji podanego przez grającego adresu e-mail.

Pełna lista bukmacherów bez dowodu.

Rejestracja tymczasowa u buka …

Rejestracja tymczasowa dopuszcza na korzystanie z konta www.eFortuna.pl w sposób ograniczony – ogranicza nas maksymalny zakres zakładów a także brak zdolność wypłaty kasy z konta (dostępne wyłącznie po pełnej weryfikacji klienta).
Jednostka mająca rachunek rozliczeniowy o statusie tymczasowym może tymczasem korzystać z mnóstwa ofert bonusowych, w tym z bonusu powitalnego.

Gwoli dokonania poprawnej bezwzględnej rejestracji Konsument zobowiązany jest do poprawnego wypełnienia formularza przy rejestracji u wyłonionego bukmachera i przesłania skanu alternatywnie fotografii dowodu tożsamości.

Najfajniejszy dodatek za rejestrację

Legalnie działający bukmacher wirtualny Fortuna rozdaje freebety!
Rusza akcja darmowy zakład dla nowych graczy…
– Freebet 120 złotych przy otwieraniu konta dla nowego klienta
– po czym oferta na start to jeszcze do 1000 złotych za wpłatę i bonus bez depozytu 20 złotych,

Dla klientów którzy zapisali się do bukmachera nim nastał 01.02 tego roku i nie skorzystali nadal z żadnej pozostałej propozycji bonusowej będą uprawnieni do Freebetu 20 zł w formie punktów na grę.

Na stronie rejestracji https://www.efortuna.pl/rejestracja/ pokaże się rysunek z istotną wiedzą jak zdobyć 1120 zł w promocji na start.

 

I na finał coś ekstra od LVBET…

Bukmacher LV BET na stronie https://lvbet.pl/pl/20zl-bez-depozytu także oferuje Wam za friko zakłady bez depozytu!

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje