Darmowy zakład na start w Betclic!

betfan-bonus-na-start

Wirtualny bukmacher Betclic to popularny europejski bukmacher online. Dzisiaj ponad 9 milionów użytkowników korzysta z pokaźnej propozycji zakładów wzajemnych Betclic. Prócz Polski, spółka z Francji istnieje m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii a także Szwecji. Ów legalnie działający bukmacher online prowadzi działalność w oparciu o licencji osiągniętej konkretnym kraju, aby obstawiający miał pewność, że typowanie na stronie www.betclic.pl jest w całości zgodne z przepisami.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Aplikacja mobilna Betclic

Bukmacher internetowy gorliwie angażuje się w rozbudowę apki mobilnej. W podobny sposób na Androidzie jak i na iOS apka wywołuje odczucie bezproblemowej a stosowanie jej nie powoduje tak naprawdę żadnych kłopotów nie jedynie obeznanym klientom, ale i osobom, które zaczynają obstawiać spotkania w sieci.
Z apki mamy akces do wszelkich funkcjonalności wortalu, co wysuwa Betclic w stosunku do kolejnych firm bukmacherskich funkcjonujących w naszym kraju. Posiadając oprogramowanie na komórce zapewnia to nam ewentualność nie tylko obstawiania meczy, ale i obserwowania meczów w trakcie, najlepszych wydarzeń piłkarskich i nie tylko.

Bonus na początek Betclic

Betclic.pl dostarcza Nam dziś super bonus na start w Kraju w postaci – 500 pln cashbacku od początkowego zakładu. To znaczy, że jeżeli Twój pierwszy zakład będzie nietrafiony, wówczas na Twoje konto bukmacher online wręczy Ci jego stawkę minus 12% danina.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Przeto, żeby całkiem zagospodarować dodatek na start i zdobyć zwrot (czyli cashback) środków w wysokości 500 pln, należy postawić kuponik za 568 zł. By zrealizować pieniądze bonusowe pozyskane w formie cashbacku, należy obrócić nimi x4 po kursie minimummin. 2,00.

Zakłady wzajemne w Betclic

Fajnym rozwiązaniem, patrząc od strony obstawiającego, jest opcja Multi+. Tenże bukmacher online na blankiecie z 4 pojedynkami uiści 50% podatku, a na zakładzie z 5 pojedynkami wszystko.
Co więcej im więcej meczów dorzucisz do kuponu, tym bardziej zdołasz zyskać. Przy więcej aniżeli 12 wydarzeniach, bukmacher online dorzuca aż 50% do nagrody.

Oferta zakładów wzajemnych jest nadzwyczaj zasobna. Nie mówiąc o oczywistych zakładów na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i najatrakcyjniejsze ligi Na starym kontynencie lub wielkoszlemowe turnieje tenisa, w ofercie przedsiębiorstwa wypatrzymy też zakłady na koszykówkę (NBA), hokej (NHL), sporty motorowe plus mniej słynne w Kraju, jak na przykład dart, baseball, golf snooker czy wyścigi konne.
Ciężko wyszukać dyscyplinę, której omawiany bukmacher nie miałby w ofercie.
Nie brak też sportowych zakładów specjalnych plus typowo rozrywkowych, jak na przykład na to kto będzie głową państwa w Polsce po kolejnych wyborach.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

W Polsce esport rozwija się bardzo silnie i to widać. Widzi to również Betclic i dostarcza opcję obstawiania konfrontacji w grach jak na przykład Counter Strike, League od Legends czy też Dota.
Użytkownicy będą radzi z kursów, dlatego że te w zestawieniu do innych funkcjonujących na krajowym rynku bukmacherów wyglądają na wyższe.

W Betclic można zrobić użytek z Cashout, inaczej dyspozycja łatwiejszego rozliczenia kuponu – przed zamknięciem wszelkich meczów z kuponu. Suma wygranej będzie stosownie przeliczana zależnie od liczby meczów pozostałych na blankiecie oraz ich kursu.

Betclic sponsorem

Nadzwyczaj dobrze wygląda partnerstwo z reprezentacją Polski w siatkówce z jaką Betclic podpisał umowę. Bukmacher internetowy jest już na spodenkach siatkarzy. Bukmacher jest co więcej istotnym sponsorem Mistrza Polski 2019 – Piasta Gliwice oraz formalnym sponsorem zdobywcy Pucharu i Superpucharu Polski 2019 – Lechii Gdańsk.
Całość ujawnia, że Betclic natychmiast od samego początku pragnie silnie promować się wśród krajowych kibiców.

Spotkania w trakcie w Betclic TV

Jak już wspomniałem Fani sportu mają możliwość obserwowania najlepszych meczów jak na przykład: pojedynki w NBA – w części PlayOff, spotkania Bundesligi, Ligi Mistrzów siatkówki a także bez liku największych turniejów tenisa.

Depozyty a także wypłaty wygranych

W Betclic zdołasz zrobić wpłaty już od 1 pln. Każda z procedur finansowych, a więc zarówno wpłata, jak i wypłata, są bezpłatne. Użytkownik chcący złożyć gotówkę może użyć platformy Przelewy24, przez to pieniądze bezzwłocznie znajdą się na koncie w portalu do przyjmowania kuponów. Naturalnie, da się też posłużyć się kartą do rachunku bankowego.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Opinia o Betclic

Betclic to licencjonowany w Polsce bukmacher online, jaki świadczy w tej chwili na dzień dobry mnóstwo fajnych rozwiązań, które z perspektywy grającego zdołają okazać się jako kluczowe o wyborze miejsca do gry. Atutami będą z pewnością: apka mobilna, dobre kursy oraz oferta Multi+. Zalecamy by przetestować tego międzynarodowego bukmachera też dla bonusu na start, jakiego w naszym Kraju na takich zasadach nikt nie oferował.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start