Co obstawiać u bukmachera? Czyli początki na zakładach

betfan-bonus-na-start

Każdy z nas – graczy, kiedyś zaczynał swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Każda historia jest równie ciekawa choć niestety nie każda ma swój happy end. Początki na zakładach bukmacherskich faktycznie bywają różnie.

Należy jednak zauważyć, że większości graczy na starcie notuje straty niżeli zyski. Jeśli wcześniej zupełnie nie interesowaliśmy się tego typu zarabianiem to może być nam trudno nawet jeśli doskonale znamy się na danej dyscyplinie sportowej.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Dlaczego tak się dzieje?

Głównie dlatego, że w ogóle nie zauważamy jak ważne są nasze emocje podczas typowania. Uważamy, że kluczem jest dobra analiza spotkania. Ma ona również spory wpływ. Ale nie ma ona często żadnego znaczenia jeśli zaczynamy typować pod wodzą emocji.

Wtedy to wszystkie nasze założenia idą w odstawkę i nie trzymamy się wcześniej ustalonych wytycznych. Dosyć szybko początkujący gracze zauważają, że sami nie dadzą rady znaleźć sposoby na trwały zarobek. Pytają się jaki jest skuteczny sposób na bukmachera i co obstawiać u bukmachera.

Z pewnością na początku typowania przetestowaliśmy wiele przeróżnych strategii. Ważne jest to co gramy i za ile. Przede wszystkim nie warto negować grania zarówno bardzo niskich kursów jak i tych bardzo wysokich. Jeśli mamy tylko dobrą strategię z pewnością będziemy wygrywać. W tym wszystkim ważny jest dobór stawki.

Bo grając nawet płaską stawką z pewnością niektórych spotkań będziemy pewniejsi, by postawić na nie więcej gotówki.

Początki na zakładach

Najczęściej na początku naszej przygody z typowaniem meczy obstawiamy wszystko – zaczynając od dyscyplin sportowych, na których się znany po darmowe typy bukmacherskie dostępne w Internecie. To wszystko sprawia, że przez dłuższy czas możemy wykonywać same depozyty.

Pytanie brzmi na ile jesteśmy w stanie inwestować w tą naukę, by w końcu zacząć zarabiać. Ile trwają początki ?

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Z tym bywa naprawdę różnie. Wszystko zależy tak naprawdę od nas. Należy jak najszybciej wypracować sobie własną strategię. Starajmy się jednocześnie czytać uwagi innych graczy, ale nie bierzmy ich zawsze do siebie. W końcu nigdy tak naprawdę nie wiemy kto kryje się pod danym Nickiem.

 

A co z darmowymi typami?

Niekiedy mamy dodatkowo do nich załączoną krótką analizę. Możemy się nimi oczywiście podpierać, ale zawsze sprawdzajmy mimo wszystko załączone tam informacje i nigdy nie traktujmy ich jako podstawę do wybrania tego, a nie innego spotkania.

Aby od razu nie tracić pieniędzy warto na początek zapisywać swoje typy na kartce. Praktycznie żaden bukmacher nie oferuje nam gry na wirtualne żetony, dlatego też musimy to wykonać na własną rękę. Reszta to doświadczenie, które będziemy zbierać latami.

Najważniejsze jednak, by z porażek wyciągnąć wnioski.