Bukmacherzy bez podatku czyli u którego buka dodatkowa kasa do wygranych

betfan-bonus-na-start

Ażeby zarabiać na zakładach u bukmacherów mrowie kasy należy nie jedynie obstawiać skutecznie ale i wyszukiwać bukmachera który proponuje obstawianie spotkań piłkarskich bez podatku! Przez to uzyskamy sporo więcej funduszy do wygranych kuponów.

Obecnie jest paru legalnie działających bukmacherów w Kraju którzy dostarczają zakłady bukmacherskie bez podatku (w niektóre dni zdołasz tak grać na zakładach) – do tejże grupy kwalifikujemy teraz:
www.totolotek.pl
www.milenium.pl
www.forbet.pl

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Obstawianie u bukmachera bez podatku w Milenium

Możliwość obstawiania bez podatku 12% to jedna z lepszych ofert u legalnie działających firm bukmacherskich w Kraju. Bukmacher Milenium widzi to zwłaszcza po zainteresowaniu ich ofertą dla klientów jaka zwie się po prostu Happy Hour. Po przeanalizowaniu opinii klientów postanowili zrealizować parę sporych zmian w niniejszej promocji. W tym momencie będzie ona dostępna w dużym stopniu regularniej i w głównej mierze o stałych godzinach.

Ponadto bukmacher ów zadecydował ażeby promocję Happy Hour związać z meczami Lotto Ekstraklasy. Aktualnie promocja będzie dostępna 1h przed dowolnym pierwszym spotkaniem danego dnia. Dotyczy zaczynającej się w nadchodzącym czasie kolejki oraz każdej kolejnej.
Ot tak przynosi to możność obstawiania bez podatku 4 razy na tydzień, stale o tejże samej porze.

W tym samym czasie wspomniany legalny bukmacher on line nie porzuca Happy Hour o nieregularnych porach. Polecamy odwiedzić stronę do obstawiania pojedynków www.milenium.pl, by sprawdzić gdzie danego dnia uruchomiona jest rzeczona promocja.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Należałoby w podobny sposób nadmienić, że w na zakładach wzajemnych Milenium promocja Happy Hour nie jest zredukowana stawką na zakładach. „Daninę” opłacamy za każdy kupon który został zakończony zwycięstwem plus puszczony w wskazanych godzinach akcji promocyjnej, również ten za 2 pln jak i ów za 100 złotych. Zyskać są w stanie więc pozyskać dowolni typujący.

Do tego warto dodatkowo wspomnąć, że oferta Happy Hour jest dostępna bez wyjątków w wszelkich punktach stacjonarnych plus w Internecie.

U którego bukmachera warto obstawiać bez podatku

Jak wcześniej napomknąłem na na samym początku o ile chodzi o bukmachera bez podatku to zalecamy obstawiać spotkania na stronce www.totolotek.pl alternatywnie w forbet.pl.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

To w tej chwili jedyni bukmacherzy on line w Kraju dający taką alternatywę na swoich stronach do akceptowania zakładów na zdarzenia.

Podczas pisania owego artykułu przekazano nam że co jakiś czas na stronie bukmachera www.fortuna.pl da się obstawiać spotkania bez podatku (promocja HAPPY HOURS).

Na podstawie artykułu: https://www.obstawianie.net/bukmacher-bez-podatku.html