Bonus darmowy zakład od bukmachera STS

betfan-bonus-na-start

STS to najlepsza w tej chwili firma bukmacherska online w Polsce przygotowującą zakłady na rezultaty zdarzeń sportowych. Spółka założona została w 1997 roku i od tej chwili z powodzeniem działa na terenie Polski. Za przyczyną prężnego rozwoju w toku ubiegłych lat STS.PL podbił sektor legalnie przyjmujących zakłady firm bukmacherskich w Polsce – o wiele zwiększając udziały, które w tej chwili są na pułapie 47%.
Po przegonieniu polskiej konkurencji następnym etapem milowym spółki jest podbój Europy.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Ten legalny bukmacher wirtualny czynnie angażuje się we wzmacnianie lokalnego sportu, będąc najlepszym podmiotem na lokalnym rynku sponsoringu. Firma jest formalnym sponsorem kadry Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań tudzież parunastu innych teamów w Polsce.

STS a eSport

Bukmacher STS na domiar tego wspomaga również nasz lokalny esport.
STS.PL zaczął współpracę z Devils.one, organizacją esportową. Devils.one jako jedyny polski team CS:GO zademonstruje się w ciągu 9. sezonu rozgrywek ESL Pro League – w najwyższym stopniu sławnej ligi CS:GO na ziemi. Porozumienie obowiązuje do lutego 2020 r. Jest ona elementem strategii STS, zakładającej stałe wzmacnianie obecności w dziedzinie esportu.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Jednostka cały czas inwestuje w wzmocnienie zaawansowanych plus innowacyjnych technologii, dzięki jakim wyprzedziła lokalną konkurencje. STS ułatwia zakłady bukmacherskie nie jedynie za pomocą strony internetowej, lecz również jej mobilnej odsłony, jak i apkom dedykowanym na systemy Android a także iOS. Spółka bez ustanku poszerza swą propozycję, umożliwiając Nam m.in. kolejne zakłady w trakcie oraz potwierdzając wiodącą pozycję w dyscyplinie esportu.
Bukmacher sformował również autorski system wypłat – STSpay – dający szanse na ekspresowe przelewy przez 7 dni w tygodniu. Ów jeden z najlepszych bukmacher wirtualny, za sprawą inwestycji w czeską jednostkę Greep, został współwłaścicielem systemu Betsys, z którego robi na co dzień użytek.

Przy użyciu efektywnego systemu pomocy dla typujących pojedynki, STS ma możliwość bardzo dobrze odpowiadać na narastające zapotrzebowania obstawiających.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Obserwuj mecze i obstawiaj!

Spółka dostarcza co więcej możliwość odtwarzania transmisji zdarzeń sportowych na żywo w internecie za pośrednictwem STS TV. Tego typu ewentualność jest przystępna również użytkownikom urządzeń telefonicznych. Co miesiąc bukmacher internetowy przekazuje transmisje nawet 5000 pojedynków, na przykład… piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki i pozostałych sportów.
Dzisiaj innowacyjne punkty przyjmowania zakładów są w jakim kolwiek większym mieście – sumarycznie na terenie Polski jest ich ponad 430.

Odbierz bonus bez depozytu od STS

Lubimy dodatki za rejestrację jak prawie każdy gracz! Tu również wymieniony bukmacher na stronce www.sts.pl/bonusy/ stworzył dla Nas gratisy za rejestrację.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Pozyskamy tu na początek – 25 pln bez wpłaty oraz i 1000 pln za depozyt na konto do zawierania zakładów wzajemnych.
Dodatkowo w przeróżnych konkursach stali klienci zdołają wygrać niemało gotówki (warunki wyszukacie na wspomnianej www.sts.pl/bonusy/).