Aplikacje bukmacherskie – TOP 5

betfan-bonus-na-start

Współcześnie wielu stosuje innowacyjne rozwiązania w rozmaitej postaci. Znakomitym przykładem tego są komórki z akcesem do internetu.
Dzięki temu, że jesteśmy w stanie korzystać ze swoich smartfonów, to pojawia się przed nami opcja użycia ich w wielu ciekawych działaniach. Wszystko dzięki nim jest prostsze i szybsze.

Tak też dzieje się także w przypadku potrzeby typowania zakładów wzajemnych. Typujący mecze mają możliwość używania swoistych aplikacji bukmacherskich, zamiast jak uprzednio korzystać z punktów stacjonarnych czy też PC.

Legalni bukmacherzy a aplikacje na telefon

Jak ogólnie wiemy rynek spółek bukmacherskich, jest nasycony i tym samym spółki te na każdym niemal etapie walczą ze sobą o typującego. Można to czynić na wiele różnych sposobów, bo udoskonalać swoją ofertę, ofiarowywać liczne bonusy i urządzać promocje z okazji interesujących wydarzeń piłkarskich.

Jest także wariant poszerzenia
dostępności do swojej oferty poprzez nowe kanały. Taką też funkcję mają właśnie aplikacje bukmacherskie na telefon.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Z tej przyczyny warto im się trochę przyjrzeć, bo jest to naprawdę błyskotliwe i przy tym daleko funkcjonalne rozwiązanie.

Tego typu platformy zostały przygotowane wraz ze stale rosnącym rynkiem urządzeń przenośnych. To na tych urządzeniach coraz systematyczniej korzystamy z sieci i w należytym tonie jest, by dowolna szanująca się firma miała swoją własną aplikację bukmacherską na telefon.
Tak też pojawiły się aplikacje bukmacherskie na telefon pojedynczych firm oferujących zakłady piłkarskie. Dzięki temu można w każdym miejscu oraz momencie obstawiać zakłady u bukmachera na telefonie.

W wyniku tego można w zasadzie zrealizować dowolne działania, które możliwe są do wykonania wprost ze strony www. Na tym jednakże nie koniec, bo aplikacje te mają też do zaproponowania w znacznym stopniu więcej.

Mecze na żywo w aplikacji

Doskonałym przykładem są tutaj opcje śledzenia wyselekcjonowanych transmisji z meczy sportowych, całkowity proces typowania toczy się w ledwie kilka kliknięć.
Mamy też interesujące możliwości w postaci wibracji czy typu sygnały, gdy zmieni się rezultat meczu, tak samo dostaniemy także powiadomienie o zakończeniu kuponiku.

Jak widać używanie mobilnych apk na telefon to różne zalety, przeto nie winniście być zanadto zaskoczeni zainteresowaniem co do formy dostępu do typów bukmacherskich.

Najfajniejsze aplikacje bukmacherskie na telefon

1. STS
2. Fortuna
3. Forbet
4. Betclic
5. LVBET

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje