Jak obstawiać mecz Polska – Japonia

Jak typować pojedynki Polska vs Senegal, Polska – Kolumbia oraz Polska vs Japonia? Sprawdź te darmowe typy piłkarskie plus obstawiaj z Nami Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

Nastepne kilkanaście dni możemy zrelaksować się od piłki nożnej na ligowym poziomie i zająć się typowaniem spotkań MŚ w Rosji (2018). Nasza kadra narodowa w nadchodzących dniach rozegra 3 pojedynki na MŚ.

Poniżej przedstawiamy bezpłatne typy na pojedynki w „polskiej” grupie H na mistrzostwach w Rosji. 19 czerwca) w grupie H będzie nadzwyczaj łatwo wskazać pewniaków gdyż własne spotkania grają Polska plus Kolumbia, jakie według speców są obstawiane na te zespoły jakie awansują z grupy.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

W pierwszych meczach zagrają jak rozlosowano Kolumbia z Japonią (tutaj Kolumbijczycy nie winni posiadać żadnych problemów ze strzeleniem kilku goli – i w tym miejscu postawiłbym na wynik przynajmniej 3:0). Równolegle nasza reprezentacja zagra pojedynek z Senegalem – typy na ten pojedynek to remis albowiem nasza ekipa bardziej winna się oszczędzać przed ważnym meczem z Kolumbią w Kazaniu (wejściówki na tenże pojedynek już dawno pozostały sprzedane). W tym miejscu kreślimy typy jak bukmacherzy internetowi – X.

Później 28 czerwca 2018 roku odbędą się w naszej grupie 2 pojedynki. Nasza polska reprezentacja rozegra mecz z Japonią i w tym miejscu warto zaryzykować na rodaków ponieważ Japończycy nie są tak czy inaczej trudną drużyną i są do przejścia. W kolejnym meczu – Senegal w ocenie Nas nie będzie posiadać większych szans z Kolumbią i przegra ten pojedynek, jednakże po ciężkiej walce.

U dołu typy na pojedynki Mistrzostw Świata 2018 grane w naszej grupie…

Prognozy na mecze

Grupa H

Kolejka 1
Kolumbia – Japonia 19 czerwca, 14:00 – obstawiamy: 1
Sarańsk, Mordowija Ariena
Polska – Senegal 19 czerwca, 17:00 – obstawiamy: X
Moskwa, Otkrytije Ariena

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Kolejka 2
Japonia – Senegal 24 czerwca, 17:00 – obstawiamy: X
Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena
Polska – Kolumbia 24 czerwca, 20:00 – obstawiamy: X
Kazań, Kazań Ariena

Kolejka 3
Japonia – Polska 28 czerwca, 16:00 – obstawiamy: 2
Wołgograd, Wołgograd Ariena
Senegal – Kolumbia 28 czerwca, 16:00 – obstawiamy: 2
Samara, Kosmos Ariena