Gdzie założyć konto bukmacherskie ?

betfan-bonus-na-start

Jeśli zamierzamy głównie legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie online to musimy zarejestrować swoje konto u jednego z kilku legalnych bukmacherów. A gdzie takie założyć? Na to pytanie mamy nadzieję dać odpowiedź w tym serwisie.

Nie ma możliwości grania jako niezarejestrowany gracz. Nie liczmy także na konto demo. Rejestracja u bukmachera czyli zakładanie konta bukmacherskiego do obstawiania to bardzo częsty temat jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie.

Zakładamy konto bukmacherskie

Przede wszystkim wiele pytań zadajemy odnośnie danych, które należy podać podczas zakładania konta. Imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania, niekiedy proszeni jesteśmy o podanie numeru rachunku bankowego, numer PESEL, skan dowodu osobistego, i niekiedy wiele innych.

Możemy mimo wszystko czuć się bezpiecznie. Legalni Bukmacherzy poniekąd chcą również mieć jasną sytuację i wykluczyć przez to wiele sytuacji, które mogłyby doprowadzić do problemów. Nie liczmy jednak na to, że zaraz po podaniu swoich danych i wysłaniu ich będziemy mogli od razu obstawiać spotkania. Niekiedy bukmacherzy chcą dokładnie sprawdzić chociażby skan naszego dowodu tożsamości.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl

Być może okaże się, że już dawniej było założone konto na dany numer PESEL.

Sprawdzanie tych wszystkich danych jest konieczne przede wszystkim dlatego, by nie wyłudzać pieniędzy chociażby w postaci freebeta. Są gracze, którzy potrafią założyć kilka kont na swoja całą rodzinę, by tylko zdobyć darmowe kilkanaście złotych.

 

Weryfikacja po założeniu konta

Przejdźmy do sedna – ile trwa weryfikacja konta? Najczęściej nie dłużej niż 1 dzień. Chociaż tak naprawdę już w przeciągu kilkunastu minut jeśli wszystko zostanie pozytywnie zweryfikowane możemy zacząć korzystać z usług bukmachera.

A co jeśli nasze konto zostanie negatywnie zweryfikowane?

Bukmacher często podaje przyczynę – powtarzający się numer PESEL czy źle zrobiony skan, itp. Jeśli mamy większy problem z rejestracją konta warto skorzystać z czatu online, by jak najszybciej rozwiązań problem. Jeśli nie mamy takiej możliwości warto skontaktować się w inny sposób z bukmacherem i wyjaśnić zaistniałą sytuację.

Pamiętajmy, że wiele spraw możemy załatwić także w punktach stacjonarnych licząc na szybką pomoc pracowników.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl