Gdzie założyć konto bukmacherskie na początek?

Jeśli zamierzamy głównie legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie online to musimy zarejestrować swoje konto u jednego z kilku legalnych bukmacherów. A gdzie takie założyć? Na to pytanie mamy nadzieję dać odpowiedź w tym serwisie.

Nie ma możliwości grania jako niezarejestrowany gracz. Nie liczmy także na konto demo. Rejestracja u bukmachera czyli zakładanie konta bukmacherskiego do obstawiania to bardzo częsty temat jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie.

 

Zakładamy konto bukmacherskie

Przede wszystkim wiele pytań zadajemy odnośnie danych, które należy podać podczas zakładania konta. Imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania, niekiedy proszeni jesteśmy o podanie numeru rachunku bankowego, numer PESEL, skan dowodu osobistego, i niekiedy wiele innych.

Możemy mimo wszystko czuć się bezpiecznie. Legalni Bukmacherzy poniekąd chcą również mieć jasną sytuację i wykluczyć przez to wiele sytuacji, które mogłyby doprowadzić do problemów. Nie liczmy jednak na to, że zaraz po podaniu swoich danych i wysłaniu ich będziemy mogli od razu obstawiać spotkania. Niekiedy bukmacherzy chcą dokładnie sprawdzić chociażby skan naszego dowodu tożsamości.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Być może okaże się, że już dawniej było założone konto na dany numer PESEL.

Sprawdzanie tych wszystkich danych jest konieczne przede wszystkim dlatego, by nie wyłudzać pieniędzy chociażby w postaci freebeta. Są gracze, którzy potrafią założyć kilka kont na swoja całą rodzinę, by tylko zdobyć darmowe kilkanaście złotych.

 

Weryfikacja po założeniu konta

Przejdźmy do sedna – ile trwa weryfikacja konta? Najczęściej nie dłużej niż 1 dzień. Chociaż tak naprawdę już w przeciągu kilkunastu minut jeśli wszystko zostanie pozytywnie zweryfikowane możemy zacząć korzystać z usług bukmachera.

A co jeśli nasze konto zostanie negatywnie zweryfikowane?

Bukmacher często podaje przyczynę – powtarzający się numer PESEL czy źle zrobiony skan, itp. Jeśli mamy większy problem z rejestracją konta warto skorzystać z czatu online, by jak najszybciej rozwiązań problem. Jeśli nie mamy takiej możliwości warto skontaktować się w inny sposób z bukmacherem i wyjaśnić zaistniałą sytuację.

Pamiętajmy, że wiele spraw możemy załatwić także w punktach stacjonarnych licząc na szybką pomoc pracowników.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl