Historia prawa autorskiego

W dniu dzisiejszym, w Radiu Tok FM Cezary Łasiczka, rozmawiał z Kondradem Glińskim nt. historii prawa autorskiego. Jeśli ktoś jest zainteresowany historią prawa autorskiego od czasów mnichów kopiujących utwory po dzień dzisiejszy to naprawdę warto wysłuchać tej audycji.

W dniu dzisiejszym, w Radiu Tok FM Cezary Łasiczka, rozmawiał z Kondradem Glińskim nt. historii prawa autorskiego. Jeśli ktoś jest zainteresowany historią prawa autorskiego od czasów mnichów kopiujących ówczesne utwory po dzień dzisiejszy, to naprawdę warto wysłuchać tej audycji.

Konrad Gliściński podobny temat poruszał w Rozbracie w niespokojnym okresie protestów przeciwko ACTA. Konferencja została zarejestrowana i można ją znaleźć w Pirackiej TV. Obecnie Konrad Gliński obecnie jest jednym z autorów Lookreatywni.


Adrian Borejko Bloger od 2006 roku. Roleplaying games są moim hobby od ponad trzydziestu lat, podobnie jak gry wideo. Moje teksty pojawiały się w magazynach hobbystycznych: Magia i Miecz, Portal, Kwarta; oraz serwisach internetowych m.in. Esensja, Histmag, Gadżetomania, Polygamia.
Tagi:

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget