Zmiany

w
Od dawna nosiłem się z zmianą adresu www na bardziej przyjazną końcówkę niż .pl, jednak po ostatnich doniesieniach z wielu miejsc w sieci (np. Już wkrótce ten wpis zostanie zablokowany Rządowy plan zamiecie polski internet) muszę te działania przyśpieszyć.

Zwłaszcza, że Szanowna Pani Pawłowicz ma zamiar dynamiczniej zająć się problemem mediów wszelakich w Polsce już niebawem.

Fundomu to oczywiście nie dotyczy, są od lat zbyt zajęci wybijaniem się między sobą od czasów P vs V, zabijaniem kultowych legend itp. ubijaniem konkursów na scenariusz czy szukaniem gwałtów w stogu siana.

Ateński retoryk Perykles mawiał: "To że nie interesujesz się politykę nie oznacza, że polityka nie zainteresuje się tobą". Tyle, że w większości przypadków Polacy nie skłaniają się ku Peryklesowi, a bliżej im do Kochanowskiemu: "Mądry Polak po szkodzie".

Szczęściem jestem w uprzywilejowanej sytuacji zamieszkując UK i mogę wybrać dogodniejszą końcówkę dla mojego bloga.
A jeśli ktoś jest zainteresowany szerzej ewentualnym problemem jaki mogą napotkać blogi, nie pozostaje mi nic innego jak odesłać do ekspertów, czyli Lookreatywni:

Czy blog powinien być zarejestrowany jako prasa?


Ten wpis naprawdę warto przeczytać.

Dlatego też w najbliższych dniach może wystąpić trochę utrudnień, ale postaram się jak najszybciej rozwikłać, bowiem wakacje się skończyły dla mnie wraz z Summer bank holiday.


Adrian Borejko Bloger od 2006 roku. Roleplaying games są moim hobby od ponad trzydziestu lat, podobnie jak gry wideo. Moje teksty pojawiały się w magazynach hobbystycznych: Magia i Miecz, Portal, Kwarta; oraz serwisach internetowych m.in. Esensja, Histmag, Gadżetomania, Polygamia.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget