Kolejne darmowe rzeczy z okazji #DDGF

W ubiegłym roku otrzymałem kilka darmowych rzeczy z okazji #FreeRPGDay. Nie są one mi potrzebne. Chętnie przekażę je zainteresowanym osobom.

W ubiegłym roku otrzymałem kilka darmowych rzeczy z okazji #FreeRPGDay. Nie są one mi potrzebne. Chętnie przekażę je zainteresowanym osobom.
Wystarczy wypełnić formularz, który znajdziesz pod serią zdjęć. W pierwszej rubryce należy podać nazwę konkretnego darmowego materiału np. "Faith The Sci-Fi RPG".  W kolejnej swój mail. W wiadomości wystarczy napisać zdanie lub kilka zdań dlaczego chcesz otrzymać coś z poniższych rzeczy na zdjęciach.
To wszystko.

Skontaktuję się (tak szybko jak to możliwe) z wybranymi osobami, które otrzymają tę grę. Wysyłka będzie miała miejsce w dopiero w przyszłym tygodniu, przesyłką poleconą ekonomiczną (Poczta Polska).
W dobrym zwyczaju, w dobrych czasach DDGF było pokrywanie kosztów wysyłki. Jeśli możesz pokryć koszty wysyłki będę wdzięczny za niewielki przelew np. via PayPal - 11-14.50 PLN (to chyba cena przesyłki tego typu).
Jeśli wolisz aby wysyłka zorganizowana np. kurierem niestety wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Proszę to zaznaczyć w poniższym formularzu, ale poproszę również Ciebie o pokrycie kosztów wysyłki.
Wszystko wydaje mi się klarowne.
Detale mogę omówić prywatnie via mail.


Mam również program UK Games Expo, gdyby ktoś był zainteresowany. Poza programem, znaleźc tam można kilka artykułów np. Starship Simulator, Syrinscape, wywiad z Johnem Covaliciem.  Blisko sto stron dostępnych dziś w PDF mogę oddać na papierze.
[contact][/contact]

Dzień Darmowych Gier Fabularnych to fanowska inicjatywa, dzięki której powstały tysiące stron darmowych artykułów, gier fabularnych, dodatków, scenariuszy i innych przydatnych materiałów. Pierwszy DDGF zorganizowałem w 2010 roku, więcej informacji znajdziesz w tej kategorii. Nie tylko do RPG, ale i gier paragrafowych, gier wideo, komiksów, czy literatury. Praktycznie od samego początku z DDGF współpracowały wydawnictwa powiązane z grami, książkami, komiksami. To dzięki wielu firmom darmowe materiały powędrowały do wielu fanów RPG. Trudno teraz oszacować wartość nagród i darmowych materiałów, jakie ufundowały wydawnictwa. Jeśli jednak zliczyć same fizyczne materiały takie jak gry, scenariusze, karty, komiksy, książki, kostki - ich wartość wahałaby się pomiędzy kilkunastoma, a kilkudziesięcioma tysiącami złotych.

DDGF to jednak nie tylko bonusy i konkursy od wydawnictw.
To tysiące stron materiałów osiągalne w formacie elektronicznym (głównie PDF), jakie przygotowywali fani dla fanów. DDGF kilkukrotnie udowodnił, że to doskonała impreza do promocji gry, wydawnictwa, strony internetowej, autora czy jakiegokolwiek materiału nie tylko powiązanego z grami fabularnymi. Jeśli chcesz promować się z okazji DDGF wystarczy się skontaktować via ddgf2016@gmail.com. Możesz też pomóc i zajrzeć na stronę FB, opublikować wieść na zaprzyjaźnionym serwisie, blogu, portalu.
Lub po prostu poinformować swoich znajomych.
[full-post]
[warning title="Ważne!" icon="exclamation-triangle"]To oczywiście nie koniec Dnia Darmowych Gier Fabularnych. Warto wrócić dzisiaj na stronę G.I.T. Games.
Kolejne rzeczy za darmo będą pojawiały się sukcesywnie.[/warning]

W swoim internetowym sklepie przygotowałem również kilka promocji, np wiele dodatków, podręczników, pudełek Dungeons & Dragons można nabyć 10% taniej, w przypadku archiwalnych magazynów Dragon, obniżka sięga nawet 50%.

Adrian Borejko Bloger od 2006 roku. Roleplaying games są moim hobby od ponad trzydziestu lat, podobnie jak gry wideo. Moje teksty pojawiały się w magazynach hobbystycznych: Magia i Miecz, Portal, Kwarta; oraz serwisach internetowych m.in. Esensja, Histmag, Gadżetomania, Polygamia.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget