Kilka darmowych materiałów

Dzień Darmowych Gier Fabularnych to fanowska inicjatywa, dzięki której powstały tysiące stron darmowych artykułów, gier fabularnych, dodatków, scenariuszy i innych przydatnych materiałów. Pierwszy DDGF zorganizowałem w 2010 roku, więcej informacji znajdziesz w tej kategorii. Nie tylko do RPG, ale i gier paragrafowych, gier wideo, komiksów, czy literatury. Praktycznie od samego początku z DDGF współpracowały wydawnictwa powiązane z grami, książkami, komiksami. To dzięki wielu firmom darmowe materiały powędrowały do wielu fanów RPG. Trudno teraz oszacować wartość nagród i darmowych materiałów, jakie ufundowały wydawnictwa. Jeśli jednak zliczyć same fizyczne materiały takie jak gry, scenariusze, karty, komiksy, książki, kostki - ich wartość wahałaby się pomiędzy kilkunastoma, a kilkudziesięcioma tysiącami złotych.

Jak zapewne wiecie, żaden sklep w Polsce nie partycypował w #FreeRPGDay. Stąd chętnie odstąpię zainteresowanym trzy darmowe materiały rozdawane dzisiaj z okazji Free RPG Day. To Conan, Starfinder i Dungeon Crawl Classic.
Wystarczy wypełnić formularz, który znajdziesz pod serią zdjęć. W pierwszej rubryce należy podać nazwę konkretnego darmowego materiału np. "Conan".  W kolejnej swój mail. W wiadomości wystarczy napisać zdanie lub kilka zdań dlaczego chcesz otrzymać coś z poniższych rzeczy na zdjęciach.
To wszystko.
Skontaktuję się (tak szybko jak to możliwe) z wybranymi osobami, które otrzymają tę grę. Wysyłka będzie miała miejsce w dopiero w przyszłym tygodniu, przesyłką poleconą ekonomiczną (Poczta Polska).
W dobrym zwyczaju, w dobrych czasach DDGF było pokrywanie kosztów wysyłki. Jeśli możesz pokryć koszty wysyłki będę wdzięczny za niewielki przelew np. via PayPal - 11-14.50 PLN (to chyba cena przesyłki tego typu).
Jeśli wolisz aby wysyłka zorganizowana np. kurierem niestety wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Proszę to zaznaczyć w poniższym formularzu, ale poproszę również Ciebie o pokrycie kosztów wysyłki.
Wszystko wydaje mi się klarowne.
Detale mogę omówić prywatnie via mail.
[contact][/contact]

Dzień Darmowych Gier Fabularnych to fanowska inicjatywa, dzięki której powstały tysiące stron darmowych artykułów, gier fabularnych, dodatków, scenariuszy i innych przydatnych materiałów. Pierwszy DDGF zorganizowałem w 2010 roku, więcej informacji znajdziesz w tej kategorii. Nie tylko do RPG, ale i gier paragrafowych, gier wideo, komiksów, czy literatury. Praktycznie od samego początku z DDGF współpracowały wydawnictwa powiązane z grami, książkami, komiksami. To dzięki wielu firmom darmowe materiały powędrowały do wielu fanów RPG. Trudno teraz oszacować wartość nagród i darmowych materiałów, jakie ufundowały wydawnictwa. Jeśli jednak zliczyć same fizyczne materiały takie jak gry, scenariusze, karty, komiksy, książki, kostki - ich wartość wahałaby się pomiędzy kilkunastoma, a kilkudziesięcioma tysiącami złotych.

DDGF to jednak nie tylko bonusy i konkursy od wydawnictw.
To tysiące stron materiałów osiągalne w formacie elektronicznym (głównie PDF), jakie przygotowywali fani dla fanów. DDGF kilkukrotnie udowodnił, że to doskonała impreza do promocji gry, wydawnictwa, strony internetowej, autora czy jakiegokolwiek materiału nie tylko powiązanego z grami fabularnymi. Jeśli chcesz promować się z okazji DDGF wystarczy się skontaktować via ddgf2016@gmail.com. Możesz też pomóc i zajrzeć na stronę FB, opublikować wieść na zaprzyjaźnionym serwisie, blogu, portalu.
Lub po prostu poinformować swoich znajomych.
[full-post]
[warning title="Ważne!" icon="exclamation-triangle"]To oczywiście nie koniec Dnia Darmowych Gier Fabularnych. Warto wrócić dzisiaj na stronę G.I.T. Games.
Kolejne rzeczy za darmo będą pojawiały się sukcesywnie.[/warning]

W swoim internetowym sklepie przygotowałem również kilka promocji, np wiele dodatków, podręczników, pudełek Dungeons & Dragons można nabyć 10% taniej, w przypadku archiwalnych magazynów Dragon, obniżka sięga nawet 50%.

Adrian Borejko Bloger od 2006 roku. Roleplaying games są moim hobby od ponad trzydziestu lat, podobnie jak gry wideo. Moje teksty pojawiały się w magazynach hobbystycznych: Magia i Miecz, Portal, Kwarta; oraz serwisach internetowych m.in. Esensja, Histmag, Gadżetomania, Polygamia.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget