Światowy Dzień Gier Tradycyjnych 2017

W dniu dzisiejszym na całym świecie odbywa się International Tabletop Day (Światowy Dzień Gier Tradycyjnych). Jest to młodsze, pokrewne wydarzenie do Free RPG Day, acz o znacznie większym zasięgu, bo dotyczy gier tradycyjnych wszelako pojętych. W Polsce znaleźć można tylko jeden sklep, w który mają odbyć się wydarzenia związane z ITD.

Cieszy mnie fakt, że Wrocław Hex zaangażował się również w Extra Life, Play Games, Heal Kids i przeprowadza zbiórkę pieniędzy na operację serca dla Tymka Kuczyńskiego. Więcej informacji na ten temat na stronie FB.

Geek and Sundry, przygotowało specjalnie z tej okazji stream oraz czat. 
Watch live video from GeekandSundry on www.twitch.tv

Warto w tym dniu rozejrzeć się jednak w sieci, przykładowo od tygodnia na Amazonie, odnaleźć można przecenione gry i dodatki do takich pozycji jak: Sons of Anarchy, Magic the Gathering, Dixit, czy Zombicide. Amazon nie współpracuje bezpośrednio z ITD, ale obniżone ceny ma jeszcze 37 gier (część prawdopodobnie się sprzedała).

Możecie również zajrzeć do mojego sklepu z grami, gdzie do jutra rana znacząca część przedmiotów obniżona jest o 15%, oczywiście w ograniczonym czasie.
Jak zwykle staram się wyszukać najtańszą przesyłkę do Polski. Oferta dotycząca miniaturek ma podobne ceny przesyłki jak w Polsce, problem pojawia się w przypadku cięższych rzeczy (pow. 750g.) np. podręczników RPG - cena wtedy staruje od, bodajże 8 funtów, ale zawsze mogę spróbować zminimalizować koszta. I praktycznie wszystkie rzeczy są w formacie "Make offer", czyli możecie przesyłać oferty, ile jesteście w stanie zapłacić.

Jeśli ktoś jest zainteresowany partycypowaniem w DDGF 2017,  nadal można nadsyłać zgłoszenia na mail: ddgf2016@gmail.comTagi:

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget