Następcą Knights Pen & Papers będzie... Galaxy of Pen & Paper

To najprawdopodobniej najlepsza wiadomość tej wiosny. Następcą dwóch części Knights Pen& Paper będzie ...Galaxy of Pen & Paper. Portale zajmujące się cRPG przegapiły grudniowy teaser tej gry i wieść dopiero teraz obiega sieć.

Jeśli ktoś nie spotkał się nigdy z Knight Pen & Paper, koniecznie powinien to nadrobić, najlepiej w wersji mobilnej. Gra nie absorbuje i można do niej wracać w dowolnym momencie.
Każda z poprzednich części kosztuje poniżej pięciu dolarów i na pewno nie są to pieniądze stracone.
Gra generuje tyle samo salw śmiechu, co fundom. Zaręczam. Autorzy mają błyskotliwy humor i nie szczędzą nikomu: geekeom, nerdom, rpgowcom. Fundom tego typu satyrę i cięty humor zwykł określać szyderqami i szykanami, ale patrz niżej - wydaje się że będzie poprawniej.

Najlepszą rekomendacją będzie chyba jak przyznam, iż to jedna z niewielu gier, które ukończyłem w ostatnich latach w całości (chociaż nie do końca da się je ukończyć).
Wśród profesji najprawdopodobniej znajdą się: Trooper, Gadgeteer, Engineer, Bounty Hunter, a political correctness dotrze i do samej gry - oto Wasza Misrzyni Gry.
Wieść o Galaxy Pen & Paper nastraja niezwykle optymistycznie - studio nie będzie eksplorować gatunku fantasy, a przeniesie nas wprost w galaktyki science fiction. 
Trzeci KP&P mógłby zostać przyjęty niezbyt ciepło. 

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget