Fizjologiczne strzelanki online


Poza tym,że jestem fanem fanów RPG i interesuję się SNT, nader często zaglądam w wiele innych błyskotliwych miejsc sieci. W tym tygodniu obok popkultury zabłyszczała nawet IT.
Zaczęło się niewinnie od dyskusji na temat researchu blenderów.
Plotka z stolika obok zawsze zainteresuje rzesze.Jeden z autorów niezwykle poczytnej witryny IT przyjrzał się patologii na YT.
To dosyć żenujące i żałujące (AŻ&Ż), bowiem istnieją ludzie, których bawią "jumacze i tumacze" tekstów, zapowiedzi zapowiedzi konferencji z zapowiedzią nową marką słuchawki, czy refleksje "Google znów likwiduje usługę...". Można też ubolewać z portali o grach, w których jedynymi treściami są recenzje, a zysk generują zapowiedzi nadchodzących trailerów

I na sam koniec (znaki, jakby to napisał Licznik) Głuchowski, autor Metra 2033 o Sapkowskim:
I think that he's totally wrong, and that he's an arrogant motherfucker.
Oraz o  swojej fizjolologicznej strzelance, którą inni fizjologowie z Metacritic ocenili nader wysoko, bo na 8.1:
I think Metro 2033 is the world's first lyrical, sentimental and philosophical 3D shooter.
Też tak myślę, ale chyba nie do końca.

Cieszyć się można, że są jeszcze ludzie, którzy mają wszystkich nabijających się nawzajem gdzieś głęboko. Można sięgnąć do Mieszkańców masowej wyobraźni (by zastanowić się po ponowniej lekturze - "po co?") albo jeszcze lepiej do Antystenesa i Diogenesa, nie zaczytując się dyskusjami o dyskusji o blenderach, zajadać popcornem na Aliens vs Pan Samochodzik, oglądać szpachlujących gości, czy wrzucających gdzie popadnie swoje wizje Warhammera, bo na nic innego nie mogą wpaść, będąc uwięzionymi pod kloszem.

Konkludując Meneliki, limeryki, epitafia, które sponsoruje ruska mafia mnie bawią setnie. Przebierańcy w kominiarkach, lub nagrywający spod koca swoje smutne historie o jeszcze smutniejszych grach fabularnych już nie bardzo. Tudzież tuzy. Nie ważne czy popkultury, czy RPG, czy IT.

Tagi:

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget