Horus Heresy - Humble Book Bundle

Jeśli ktoś ma ochotę na zdobycie książek z cyklu Herezja Horusa w języku angielskim, w formacie elektronicznym nadarza się ku temu sposobność. Oto Humble Book Bundle z Horus Heresy. Książki z uniwersum Warhammer 40 000 (w tym Herezja Horusa) możemy poznawać dzięki Andrzejowi Karlickiemu i Jego wydawnictwu Copernicus Corporation. Dotychczas wydano 20 książek sygnowanych logiem WH 40 000. Znaleźć je można w sklepie Copernicus Corporation, które jest jednym z najstarszych czynnych wydawców gier fabularnych w Polsce - patrz dwa wywiady, które przeprowadziłem z szefem CopCorp.

Jeśli ktoś ma ochotę na zdobycie książek z cyklu Herezja Horusa w języku angielskim, w formacie elektronicznym nadarza się ku temu sposobność. Oto Humble Book Bundle z Horus Heresy.
Książki z uniwersum Warhammer 40 000 (w tym Herezja Horusa) możemy poznawać dzięki Andrzejowi Karlickiemu i Jego wydawnictwu Copernicus Corporation. Dotychczas wydano 20 książek sygnowanych logiem WH 40 000. Znaleźć je można w sklepie Copernicus Corporation, które jest jednym z najstarszych czynnych wydawców gier fabularnych w Polsce -  patrz dwa wywiady, które przeprowadziłem z szefem CopCorp.

Za jednego dolara (Płać Ile Zechcesz) można zdobyć powyższe pięć książek, jeden audiobook i dodatki.
Za osiem dolarów, kolejne pięć książek, audiobook i bonusy.
Za 15 dolarów kolejne książki, dodatki ale i kupon na The Battle of Tallarn (75%)
The Horus Heresy: Battle of Tallarn is a turn-based strategy game that recreates one of the most important events in Imperial history. Command a vast array of tanks, Dreadnoughts, Knights and Titans across the toxic landscape.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget