Czeski serial KOSMO - "Polak v nebezpeči"

"Polak v nebezpečenstvie" to nie do końca serial o słowiańskim podboju kosmosu, jakby to chcieli niektórzy. I nie do końca pod tym tytułem. Pięcioodcinkowy satyryczny serial "Kosmo" wyprodukowano w Czechach, końcem ubiegłego roku. Opowiada o losach fikcyjnej wyprawy Czechów na księżyc w towarzystwie drobiu, bowiem tego sobie zażyczył sponsor wyprawy. Ot, duży projekt małego narodu pokazuje że Czesi potrafią się śmiać z innych, a przede wszystkim i z siebie (co trudne niezwykle nad Wisłą).

"Polak v nebezpečenstvie" to nie do końca serial o słowiańskim podboju kosmosu, jakby to chcieli niektórzy. I nie do końca pod tym tytułem.
Pięcioodcinkowy satyryczny serial "Kosmo" wyprodukowano w Czechach, końcem ubiegłego roku. Opowiada o losach fikcyjnej wyprawy Czechów na księżyc w towarzystwie drobiu, bowiem tego sobie zażyczył sponsor wyprawy. Ot, duży projekt małego narodu pokazuje że Czesi potrafią się śmiać z innych, a przede wszystkim i z siebie (co trudne niezwykle nad Wisłą).

Niemniej jednak w odcinku czwartym pt. Řekl někdo kočička? jest sporo elementów w których Czesi (jak to mają w zwyczaju) troszeczkę z nas się śmieją.
KOSMO gatunkowo może przypominać Red Dwarf, czy Tak, panie ministrze, ale na pewno klasyczne czeskie komedie.
Więcej informacji nt. serialu znaleźć można na stronie Czeskiej Telewizji

[full-post]

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget