Hoża Sarmatka Ambroża w 7th Sea: Heroes & Villains

Po krasnoludkach z brodami mamy nowy i styl nową jakość. Tym razem w 7th Sea: Heroes & Villains od John Wick Presents. Wydawać by się mogło, że zbiórka która zebrała tak kolosalną kwotę na Kickstarterze nie powinna mieć problemów z ilustracjami.

I tak się stało!
Są na najwyższym możliwym poziomie (jak dawni redaktorzy Poltera).

Sarmatka z doczepionymi wąsami (a i skrzydłami) w lakierowanych kozakach na koturnie, z mieczem w dłoni wygląda imponująco. Nazywa się swojsko Rotmistrz Ambroży Czyżyk. W walce posługuje się mieczem, bronią starożytnych sarmatów, a ponoć w walce wykorzystuje też maszkarę do malowania brwi.
Dla wytrwałych opis tejże postaci.

Jeśli ktoś jest gotowy wyłożyć 19.99$ - voila !
Ciekaw jestem innych bohaterów i złoczyńców: Ludwiki Krzyżanowskiej, Anatola Akalewicza itp. Zaltków (Zlatków)
KIWKA (Kult Innowacyjnego Wika Konsekwentnie Adezinformacyjnego) działa nadal.
Na koniec, proszę zwrócić uwagę na to jak dobitnie podkreślono przaśną polskość w dodatku. Rozmach - podwójny wons niczym u Sztefana Wonsa!


Adryan Boreyko

Bloger od 2006 roku. Role playing games są moim hobby od trzydziestu lat, podobnie jak gry wideo. Moje teksty pojawiały się w magazynach hobbystycznych: Magia i Miecz, Portal, Kwarta; oraz serwisach internetowych m.in. Esensja, Histmag, Gadżetomania, Polygamia.
[right-post]


Jeżeli przez przeoczenie lub jakiekolwiek zaniedbanie niechcący wykazałem jakiekolwiek odchylenie seksistowskie, rasistowskie, kulturowe, nacjonalistyczne, regionalne, intelektualne, socjoekonomiczne, etnocetrystyczne, fallocentryczne, heteropatriarchalistyczne lub inne, jeszcze nie nazwane - przepraszam i czekam na wszelkie sugestie dotyczące możliwości naprawienia moich błędów. 
James Finn Garner - Politycznie poprawne bajki na dobranoc.

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget