GIT GAMES - OPTIMIZE - SOCIALIZE - MONETIZE Q4

Kompletnie rozumiem, że #fundom'owi przeszkadza zasięg moich stron (G+, blog, społeczność), którego żadna z polskich stron/ blogów społeczności poza FB nie ma.

Kompletnie rozumiem, że ktoś próbuje blokować/włamywać się na moje konta Google (naprzemiennie). Popularność nie mierzy się ilością lajków, a hejterów.
Problem tkwi w tym, że ja jestem świadomym użytkownikiem internetu i archiwizuję  (np. dla potomnych) nawet informacje o manipulacjach #fundom'u na innych nośnikach np. fizycznych, nie w chmurach. Tak więc nic nie zginie, bez obaw.

Kolejny problem tkwi w tym, że zgłaszano moje konta w ostatnim okresie  niejednokrotnie. Niestety, Google wasze zgłoszenia po weryfikacji zawsze traktował jako mrzonki, bo nic zdrożnego w ramach waszej politycznej poprawności (wanno-gwałtowej, czy "fimiry gwałcom") nie zamieszczam.

I ostatni problem (wasz oczywiście, nie mój) - na wszystkich kontach mało co mi zależy.
Jak zwykle. To są wirtualne "identyfikatory", nie realne. Ludzie, gracze są w domach, nie na kontach.
Niektórzy pamiętają chyba pierwszą stronę o grach fabularnych w Google ( i czemu z nazwy zrezygnowałem), polski blogi we Wprost, RPG Bloggers; DDGF z największą pulą nagród, KBRPG i wiele, wiele innych rzeczy które zrobiłem nonprofit dla innych.
Nie zależy mi na owych kontach, bowiem z okazji dziesięciolecia Pogrom/Gry Fabularne/Git Games robię coś ciekawszego, niż dotychczas. Chciałbym wycelować w styczeń. Stąd moja niewielka aktywność blogowa.

Czego i Wam życzę - konstruktywnego działania, a nie denuncjowania Zuckerbergowi czy Google.

Adriano Borejko

Bloger od 2006 roku. Role playing games są moim hobby od trzydziestu lat, podobnie jak gry wideo. Moje teksty pojawiały się w magazynach hobbystycznych: Magia i Miecz, Portal, Kwarta; oraz serwisach internetowych m.in. Esensja, Histmag, Gadżetomania, Polygamia.
[right-post]

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget