Dungeons & Dragons w teledysku Lavender (BADBADNOTGOOD i Kaytranada)

Kanadyjscy artyści z grupy BADBADNOTGOOD i Kaytranada (haitańsko-kanadyjski DJ) popełnili teledysk inspirowany sesjami Dungeons & Dragons. 
Teledysk przedstawia Dungeons & Dragons w bardzo wymowny sposób - jest i truciznę dolana Mistrzowi Gry w trakcie sesji, rosyjska ruletka (?) i sam Kaytra starający się uchronić grupę postaci graczy na planszy.
Co ciekawe teledysk kończy się reklamą strony strony Dungeon Master for Hire!
Za jej pośrednictwem można rozegrać sesje Dungeons & Dragons ) 5th ed., 3.5 ed. i OD&D (np. w Mytharze) z Mistrzem Gry, za opłata 20 dolarów od osoby (w Torronto).
Jeśli się nie mylę ta sama osoba (MG) odpowiada za Five Element Shiatsu - klinikę odnowy biologicznej, według tradycyjnych ideałów medycyny chińskiej.
W Polsce kilkukrotnie słyszałem o płatnych sesjach, ostatnio bodajże o sesjach za kilkadziesiąt PLN w Trójmieście.


Jeśli ktoś jest zainteresowany innymi utworami wykonawców, są oczywiście obecni na róznych portalach społecznościowych np. na Soundcloud.

BADBADNOTGOOD

Wywiad z grupą na stronie Pitchfork.

Adriano Borejko

Bloger od 2006 roku. Role playing games są moim hobby od trzydziestu lat, podobnie jak gry wideo. Moje teksty pojawiały się w magazynach hobbystycznych: Magia i Miecz, Portal, Kwarta; oraz serwisach internetowych m.in. Esensja, Histmag, Gadżetomania, Polygamia.
[full-post]

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget