Ten nudny Portal

O Trzewiku, w kontekście ważnej osoby w świecie polskich gier wspominał mi już Tomasz Kołodziejczak. Ignacy teraz jest znany na świecie. Nie tylko w Polsce. I za te kilkanaście lat promowania gier należy się mu wymierna nagroda. Pozostaje poczekać.

Alien Artifacts, 51. Stan: Scavengers, Cry Havoc: Aftermath, Stronghold: Undead oraz Pierwsi Marsjanie będą pierwszymi tytułami w 2017 roku wydanymi przez Portal.

Od kilku lat wieje nudą z Gliwic. Ignacy wydaje gry, potem Ignacy odbiera nagrody. Potem te gry wędrują na przykład na witryny londyńskich sklepów. I tak z roku na rok. Nihil novi. Mam nadzieję, że Portal zrobi wreszcie coś wyróżniającego się, a nie tylko same same dobre gry.

Na ten przykład :)

Może np. zacznie coś naprawiać w fundomie? Przyklejać? Łatać? Sztukować? Jakiś periodyk RyPyGy reanimuje? Wskrzesi grę, pismo - legendę w formie jakiej nie chciano? Jakąś nagrodę strolluje swoimi useful idiots, albo policzy fanów po zecie? Lub zacznie wydawać w którymś kierunku świata? Scenarkę erpegową na konkurs napisze ? Albo zwyczajnie zacznie wychowywać pokolenia graczy i stawiać RyPyGy z poziomu do pionu przez telefon.
To byłoby coś godnego odnotowania, jak nagroda od kolegów dla kolegów, przyznawanych w szkole w celu zazębienia przyjaźni.
Abstrahując już od Wielkich Przedśmiesznych Fundomu, zostawiając humor z boku. Nie ma sensu pisać o Ignacym ponownie w duchu trzewikowszyzny właściwej, postępowej czy jakiejkolwiek.
Ignacy zaczyna orbitować niebezpiecznie blisko nagród pokroju Zasłużony dla Kultury Polskiej. A nie nagród.

O Trzewiku, w kontekście ważnej osoby w świecie polskich gier wspominał mi już Tomasz Kołodziejczak. Ignacy teraz jest znany na świecie. Nie tylko w Polsce.
I za te kilkanaście lat promowania gier należy się mu wymierna nagroda.
Pozostaje poczekać na odpowiedni moment.


  [right-post]

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget