Kurier planszowy - nowy periodyk dotyczący gier planszowych

W kilka godzin ufundowano kwartalnik o grach planszowych, który będzie nosił nazwę Kurier Planszowy. Ludzie odpowiedzialni za zbiórkę oczekiwali 5 tysięcy złotych na pierwszy numer. I wygląda na to, że uda im się osiągnąć znacznie więcej.
Tymczasem fani gier fabularnych już 18 października będą mogli obchodzić druga miesięcznicę kolejnego opóźnienia w wydaniu kolejnego numeru Nowej Magii i Miecz. 


Nowoczesne gry planszowe i karciane stają się w Polsce coraz popularniejszym hobby. Nie jest to już rozrywka wyłącznie dla garstki fanów, gry powoli stają się produktami masowymi. Jako planszówkowi zapaleńcy bardzo się z tego cieszymy, jest jednak pewna rzecz, której wciąż bardzo nam brakuje. 
Wiecie o czym mowa? O tradycyjnym, papierowym czasopiśmie o grach. „Magazyn Gry Planszowe” doczekał się tylko jednego numeru, a legendarny „Świat Gier Planszowych” przestał się ukazywać w fizycznej formie w 2013 r. Od tego czasu rynek gier stale się rozrasta i wierzymy, że jest na nim miejsce dla papierowego czasopisma o planszówkach. Wprawdzie istnieje wiele blogów, portali i kanałów na YouTube, które traktują o grach planszowych, ale przecież skoro gramy w gry siedząc przy stole i rozmawiając z żywymi ludźmi, a nie przed ekranami komputerów, to czemu by nie czytać o grach również w wersji „analogowej”? 
Dlatego serdecznie zachęcamy do wsparcia projektu „Kuriera planszowego” – kwartalnika poświęconego nowoczesnym grom planszowym i karcianym.Zbiórka na Wspieram to. [right-post]

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget