Floor Plans seria druga do WFRP [Games Workshop]

Dungeon Floor Planes - oficjalne dodatki do Warhammer Fantasy Roleplay, które nie ukazały się w Polsce.


Druga seria Dungeon Floor Planes zaprojektowana była do Warhammer Fantasy, dla osób które lubią eksplorację podziemi i innych ciasnych pomieszczeń. Cała seria oczywiście nas ominęła stąd percepcja Warhammera przez dzisiejszych i przeszłych fanów jest taka, a nie inna.
Seria zawierała cztery box sety, zatytułowane Floor Planes, Dungeon Rooms, Dungeon Lairs, Dungeon Caverns.  
Do niektórych z nich dołączono zeszyty w formacie A4 z tabelkami losowania pomieszczeń, skarbów magicznych przedmiotów czy potworów.
Zdecydowanie ciekawsze do wykorzystania są informacje z Dungeon Rooms, bo przedstawione w formie przypominające te, które poznaliśmy np. z Middenheim Miasta Białego Wilka, Zamku Drachenfels (a w UK również w WD) itp. jako encounter, a nie tabelka losowych potworów, czy scenariusz.
W 1986 roku ukazały się ponownie plany które pojawiły się po raz pierwszy w 1982 roku. Pełna nazwa to Dungeon Floor Plans 1 RPG Aid for Dungeons Adventures Games Workshop 02001 1986
Plany Dungeon Caverns (1986) zilustrował Dave Andrews. Zawierały całą masę drobnych, acz przydatnych elementów, jak schody, tunele, jaskinie, szyby górnicze z torami pod wagoniki (te prawdopodobnie pojawiły się w Labiryncie).
Dungeon Rooms, również z 1986 roku opracował Tony Ackland, Dave Andrews, Colin Dixo.[full-post]

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget