FFG, GW i Warhammer FRP

FFG, GW, Warhammer

Sprawa dotycząca rozstania się FFG z GW kompletnie mnie nie interesuje. Podobnie jak i większość dzisiejszych produktów obu firm. Najlepiej zobrazowała to server goddess, administratorka forum StS (powyższy screenshot z dyskusji na StS).

Będę zainteresowany doborem ludzi, którzy będą tworzyć ewentualną nową edycję gry fabularnej. Jeśli znajdę wśród ich intencji powrót do korzeni settingu (nie mechaniki) moje zainteresowanie wzrośnie. Jeśli znajdą się wśród projektantów osoby, które odpowiadają za edycję pierwszą, zainteresowanie może wzrosnąć podwakroć.

W innych przypadkach nie zamierzam zaprzątać sobie nadmiernie głowy plotkami, przeciekami i informacjami, (jak to czyniłem drzewiej).
Setting WFRP jest skończony (w moim przypadku) na Flame Publications. Wystarczy bawić się tym co przygotowali nam autorzy. Można posunąć akcję do Archaona, można wstecz, można zniszczyć uniwersum lub nawet przenieść je do roku 1940, jak to zrobiła ekipa Portalu. Można próbować łączyć świat z pierwszej edycji z drugą, jeśli ktoś lubi banialuki.
Pozostaje pytanie w jakim celu. [right-post]
Tagi:

Prześlij komentarz

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget